• Β ΕΛΜΕ ΕΒΡΟΥ: ΤΑ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΚΛΟΓΕΣ 13/12

    ΠΑΙΔΕΙΑ 🕔08/12/2016 - 00:15 | Author: Newsroom

    Β΄ ΕΛΜΕ ΕΒΡΟΥ Ορεστιάδα 7 – 12 – 2016
    ΕΡΓAΤΟΫΠΑΛΛΗΛΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
    ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΙΣ ΕΚΛΟΓΕΣ
    Συναδέλφισσες και συνάδελφοι,
    Την Τρίτη 13 Δεκεμβρίου στις 10.00π.μ.

    στο 2ο Ενιαίο Λύκειο Ορεστιάδας
    θα γίνει η ετήσια Εκλογοαπολογιστική Συνέλευση της Β΄ ΕΛΜΕ ΕΒΡΟΥ.
    Η ψηφοφορία θα ξεκινήσει στη 1 μ.μ. και θα ολοκληρωθεί στις 6 μ.μ.
    Απαιτείται αστυνομική ταυτότητα.
    Σταυροί : μέχρι 4
    Δικαίωμα συμμετοχής στις εκλογικές διαδικασίες της ΕΛΜΕ έχουν ΟΛΟΙ οι εκπαιδευτικοί που εργάζονται στα σχολεία μας, με κάθε είδους σχέση εργασίας (μόνιμοι, αναπληρωτές και ωρομίσθιοι).
    Η ημερήσια διάταξη της Συνέλευσης είναι :
    1. Εκλογή Προεδρείου Γ.Σ.
    2. Εκλογή Εφορευτικής Επιτροπής
    3. Απολογισμός απερχόμενου Δ.Σ.
    4. Οικονομικός απολογισμός και προϋπολογισμός
    5. Απολογισμός αιρετών
    6. Κριτική μελών και παρατάξεων στα πεπραγμένα του Δ.Σ.
    7. Ψήφιση πεπραγμένων Δ.Σ, οικονομικού απολογισμού και προϋπολογισμού
    8. Τοποθετήσεις Παρατάξεων – μελών ΕΛΜΕ.
    9. Ερωτήσεις
    10. Δευτερολογίες
    11. Ψήφιση προτάσεων για το νέο Δ.Σ.
    Τα ψηφοδέλτια που έχουν κατατεθεί στο Δ.Σ. είναι:


    ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ ΕΒΡΟΥ
    ΓΙΑ Δ.Σ.
    1
    ΓΕΩΡΓΟΥΣΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
    ΠΕ04.04
    2ο Γ/ΣΙΟ ΟΡ/ΔΑΣ
    2
    ΓΙΑΝΝΑΤΟΥ ΚΙΚΗ
    ΠΕ03
    Γ/ΣΙΟ Ν.ΒΥΣΣΑΣ
    3
    ΓΚΑΡΝΕΤΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
    ΠΕ09
    1ο ΓΕΛ ΟΡ/ΔΑΣ
    4
    ΓΚΙΝΤΙΔΟΥ ΛΙΤΣΑ
    ΠΕ02
    ΕΠΑΛ ΔΙΔ/ΧΟΥ
    5
    ΓΚΟΓΚΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
    ΠΕ04.02
    Γ/ΣΙΟ ΡΙΖΙΩΝ
    6
    ΚΕΡΑΜΙΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
    ΠΕ20
    ΣΔΕ ΟΡ/ΔΑΣ
    7
    ΚΟΥΣΙΝΙΔΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ (ΧΑΡΗΣ)
    ΠΕ04
    3ο Γ/ΣΙΟ ΟΡ/ΔΑΣ
    8
    ΜΑΡΟΛΙΔΟΥ ΧΡΥΣΗ
    ΠΕ18
    1ο ΕΠΑΛ ΟΡ/ΔΑΣ
    9
    ΤΣΑΠΑΚΙΔΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ
    ΠΕ19
    2ο ΕΣΠ. ΕΠΑΛ ΟΡ/ΔΑΣ
    10
    ΤΣΟΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
    ΠΕ13
    1ο ΕΠΑΛ ΟΡ/ΔΑΣ
    11
    ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ
    ΠΕ17.02
    2ο ΕΣΠ. ΕΠΑΛ ΟΡ/ΔΑΣ
    ΓΙΑ ΕΞΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ
    1
    ΒΟΥΛΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
    ΠΕ04.01
    2ο ΕΣΠ. ΕΠΑΛ ΟΡ/ΔΑΣ
    2
    ΚΑΣΑΠΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ
    ΠΕ04.02
    3ο Γ/ΣΙΟ ΟΡ/ΔΑΣ
    Δ.Α.Κ.Ε. ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ Δ.Ε.
    ΓΙΑ Δ.Σ.
    1
    ΒΕΝΕΤΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
    ΠΕ17
    1ο ΕΠΑΛ ΟΡ/ΔΑΣ
    2
    ΖΑΛΟΚΩΣΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
    ΠΕ01
    1ο ΓΕΛ ΟΡ/ΔΑΣ
    3
    ΚΙΗΓΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
    ΠΕ06
    1ο ΓΕΛ ΟΡ/ΔΑΣ
    4
    ΟΔΑΤΖΙΔΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ
    ΠΕ11
    Γ/ΣΙΟ ΔΙΚΑΙΩΝ
    5
    ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
    ΠΕ04.02
    1ο ΓΕΛ ΟΡ/ΔΑΣ
    6
    ΠΑΣΣΑΛΗ ΜΑΡΙΑ
    ΠΕ17
    1ο ΕΠΑΛ ΟΡ/ΔΑΣ
    7
    ΠΕΡΙΣΤΕΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
    ΠΕ01
    1ο Γ/ΣΙΟ ΔΙΔ/ΧΟΥ
    ΓΙΑ ΕΞΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ
    1
    ΠΕΝΤΑΦΤΙΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
    ΠΕ04.01
    1ο ΕΠΑΛ ΟΡ/ΔΑΣ
    2
    ΛΕΜΟΝΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
    ΠΕ01
    2ο ΓΕΛ ΟΡ/ΔΑΣ

    Για το Δ.Σ.
    Ο Πρόεδρος
    Δεμερδεσλής Γιώργος
    Η Γ. Γραμματέας
    Γεωργουσίδου Μαρία
    Loading...
  • loading...