• Στάδια διαδικασίας τοποθέτησης υπεράριθμων εκπαιδευτικών σε κενές οργανικές θέσεις. Τα ονόματα στη ΔΔΕ Β’ Αθήνας

    ΠΑΙΔΕΙΑ 🕔05/07/2014 - 01:16 | Author: Newsroom

    ΣΤΑΔΙΑ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑΣ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ ΥΠΕΡΑΡΙΘΜΩΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΣΕ ΚΕΝΕΣ ΟΡΓΑΝΙΚΕΣ ΘΕΣΕΙΣ

    1. Σας κοινοποιούμε τα στάδια της διαδικασίας τοποθέτησης υπεραρίθμων εκπαιδευτικών σε κενές οργανικές θέσεις:

    Α) 1Ο στάδιο διαδικασίας τοποθέτησης υπεραρίθμων εκπαιδευτικών: Τοποθέτηση εκπαιδευτικών εντός της Ομάδας Σχολείου τους.

    Α1) Το ΠΥΣΔΕ επεξεργάζεται τα στοιχεία που δηλώνονται από τις σχολικές μονάδες αρμοδιότητάς της με τους Πίνακες Α, στους οποίους υπολογίζονται όλοι οι οργανικά ανήκοντες εκπαιδευτικοί στη σχολική μονάδα με το υποχρεωτικό τους ωράριο, και διαπιστώνει τα Οργανικά Κενά και τις Υπεραριθμίες.

    Α2) Οι εκπαιδευτικοί στις σχολικές μονάδες και ειδικότητες των οποίων διαπιστώνεται υπεραριθμία, υποβάλλουν θετική ή αρνητική δήλωση ρύθμισης υπεραριθμίαςπροκειμένου να διεκδικήσουν -κατά προτεραιότητα- κενές οργανικές θέσεις εντός της Ομάδας Σχολείου τους.

    Α3) Οι εκπαιδευτικοί που υποβάλλουν θετική δήλωση υπεραριθμίας συγκρίνονται μόνο μεταξύ τους βάσει των μορίων μετάθεσής τους και τοποθετούνται κατά προτεραιότητα σε κενές οργανικές θέσεις εντός της Ομάδας Σχολείου στην οποία βρίσκεται η σχολική μονάδα της οργανικής τους θέσης.

    Σύμφωνα με την ισχύουσα νομοθεσία και βάσει πρόσφατης απόφασης του ΠΥΣΔΕ Β’ Αθήνας, μετά την τοποθέτηση υπεραρίθμων εντός της Ομάδας Σχολείων, ορίστηκαν και επόμενα στάδια τοποθέτησης υπεράριθμων εκπαιδευτικών ως εξής και με τις ακόλουθες προϋποθέσεις (βλ. 2):

    Β) 2ο στάδιο διαδικασίας τοποθέτησης υπεραρίθμων εκπαιδευτικών: Όμορες Ομάδες Σχολείων, εντός των οποίων οι υπεράριθμοι εκπαιδευτικοί τοποθετούνται σε κενές οργανικές θέσεις κατά προτεραιότητα, εφόσον η υπεραριθμία τους δεν έχει ρυθμιστεί στο προηγούμενο στάδιο , ως εξής:

    · Η 1η Ομάδα Σχολείων ορίζεται Όμορη της 4ης Ομάδας Σχολείων και αντιστρόφως

    · Η 2η Ομάδα Σχολείων ορίζεται Όμορη της 3ης Ομάδας Σχολείων και αντιστρόφως

    Γ) 3ο στάδιο της διαδικασίας τοποθέτησης υπεραρίθμων εκπαιδευτικών: σε αυτό οι εκπαιδευτικοί τοποθετούνται κατά προτεραιότητα συγκρινόμενοι μόνο μεταξύ τους σε κενές οργανικές θέσεις στο σύνολο της περιοχής μετάθεσης Δ.Δ.Ε. Β’ Αθήνας.
    2. Προϋποθέσεις προκειμένου η διαδικασία τοποθέτησης υπεραρίθμων εκπαιδευτικών κατά προτεραιότητα, να συνεχίζεται στο επόμενο στάδιο:

    · Οι υπεράριθμοι εκπαιδευτικοί να έχουν κάνει θετική δήλωση υπεραριθμίας.

    · Οι κενές οργανικές θέσεις (εφόσον υπάρχουν) στο προηγούμενο στάδιο της διαδικασίας τοποθέτησης υπεραρίθμων εκπαιδευτικών, να έχουν καταληφθεί από υπεράριθμους εκπαιδευτικούς με περισσότερες μονάδες μετάθεσης.

    · Οι κενές οργανικές θέσεις στο προηγούμενο στάδιο της διαδικασίας τοποθέτησης υπεραρίθμων εκπαιδευτικών να είναι λιγότερες από τον αριθμό των υπεραρίθμων εκπαιδευτικών.

    ……………………………………………………………………..

    ΕΙΔΙΚΑ ΓΙΑ ΤΗΝ Β ΑΘΗΝΑΣ

    ………………………………………………………………………

    3. Σας υπενθυμίζουμε ότι η ισχύουσα κατανομή σχολικών ομάδων της Δ.Δ.Ε. Β’ Αθήνας σε Ομάδες Σχολείων, οι οποίες χρησιμοποιούνται κατά την ανωτέρω διαδικασία άρσης υπεραριθμιών, είναι η ακόλουθη:

    ΟΜΑΔΑ 1η (Δήμοι Χαλανδρίου, Βριλησσίων, Πεντέλης)

    1ο Γυμνάσιο Χαλανδρίου

    2ο Γυμνάσιο Χαλανδρίου

    3ο Γυμνάσιο Χαλανδρίου

    4ο Γυμνάσιο Χαλανδρίου

    5ο Γυμνάσιο Χαλανδρίου

    6ο Γυμνάσιο Χαλανδρίου

    7ο Γυμνάσιο Χαλανδρίου

    8ο Γυμνάσιο Χαλανδρίου με Λυκειακές Τάξεις

    1ο Γυμνάσιο Βριλησσίων

    2ο Γυμνάσιο Βριλησσίων

    3ο Γυμνάσιο Βριλησσίων

    1ο Γυμνάσιο Μελισσίων

    2ο Γυμνάσιο Μελισσίων

    Γυμνάσιο Νέας Πεντέλης

    Γυμνάσιο Πεντέλης

    1ο Γενικό Λύκειο Χαλανδρίου

    2ο Γενικό Λύκειο Χαλανδρίου

    3ο Γενικό Λύκειο Χαλανδρίου

    4ο Γενικό Λύκειο Χαλανδρίου

    5ο Γενικό Λύκειο Χαλανδρίου

    1ο Γενικό Λύκειο Βριλησσίων

    2ο Γενικό Λύκειο Βριλησσίων

    Γενικό Λύκειο Μελισσίων

    Γενικό Λύκειο Νέας Πεντέλης

    Γενικό Λύκειο Πεντέλης

    1ο ΕΠΑ.Λ. Χαλανδρίου

    2ο ΕΠΑ.Λ. Χαλανδρίου

    3ο ΕΠΑ.Λ. Χαλανδρίου

    ΕΠΑ.Σ. Χαλανδρίου

    7ο Εσπερινό ΕΠΑ.Λ. Χαλανδρίου

    ΟΜΑΔΑ 2η (Δήμοι Αμαρουσίου, Λυκόβρυσης- Πεύκης, Κηφισιάς)

    1ο Γυμνάσιο Αμαρουσίου

    2ο Γυμνάσιο Αμαρουσίου

    3ο Γυμνάσιο Αμαρουσίου

    4ο Γυμνάσιο Αμαρουσίου

    5ο Γυμνάσιο Αμαρουσίου

    6ο Γυμνάσιο Αμαρουσίου

    7ο Γυμνάσιο Αμαρουσίου

    8ο Γυμνάσιο Αμαρουσίου

    1ο Γυμνάσιο Κηφισιάς

    2ο Γυμνάσιο Κηφισιάς

    3ο Γυμνάσιο Κηφισιάς

    1ο Γυμνάσιο Πεύκης

    2ο Γυμνάσιο Πεύκης

    Γυμνάσιο Νέας Ερυθραίας

    Γυμνάσιο Λυκόβρυσης

    1ο Γενικό Λύκειο Αμαρουσίου

    2ο Γενικό Λύκειο Αμαρουσίου

    3ο Γενικό Λύκειο Αμαρουσίου

    4ο Γενικό Λύκειο Αμαρουσίου

    5ο Γενικό Λύκειο Αμαρουσίου

    6ο Γενικό Λύκειο Αμαρουσίου

    7ο Γενικό Λύκειο Αμαρουσίου

    8ο Γενικό Λύκειο Αμαρουσίου

    9ο Γενικό Λύκειο Αμαρουσίου

    1ο Γενικό Λύκειο Κηφισιάς

    2ο Γενικό Λύκειο Κηφισιάς

    3ο Γενικό Λύκειο Κηφισιάς

    1ο Γενικό Λύκειο Πεύκης

    2ο Γενικό Λύκειο Πεύκης

    Γενικό Λύκειο Νέας Ερυθραίας

    Γενικό Λύκειο Λυκόβρυσης

    1ο ΕΠΑ.Λ. Αμαρουσίου

    2ο ΕΠΑ.Λ. Αμαρουσίου

    ΕΠΑ.Σ. Αμαρουσίου

    ΕΠΑ.Λ. Αναβρύτων

    ΟΜΑΔΑ 3η (Δήμοι Νέας Ιωνίας, Ηρακλείου, Μεταμόρφωσης)

    1ο Γυμνάσιο Ηρακλείου

    4ο Γυμνάσιο Ηρακλείου

    5ο Γυμνάσιο Ηρακλείου

    6ο Γυμνάσιο Ηρακλείου

    1ο Γυμνάσιο Μεταμόρφωσης

    2ο Γυμνάσιο Μεταμόρφωσης

    4ο Γυμνάσιο Μεταμόρφωσης

    Γυμνάσιο Μεταμόρφωσης- Ηρακλείου

    1ο Γυμνάσιο Νέας Ιωνίας

    2ο Γυμνάσιο Νέας Ιωνίας

    3ο Γυμνάσιο Νέας Ιωνίας

    4ο Γυμνάσιο Νέας Ιωνίας

    5ο Γυμνάσιο Νέας Ιωνίας

    6ο Γυμνάσιο Νέας Ιωνίας

    7ο Γυμνάσιο Νέας Ιωνίας

    Εσπερινό Γυμνάσιο Νέας Ιωνίας

    1ο Γενικό Λύκειο Ηρακλείου

    2ο Γενικό Λύκειο Ηρακλείου

    3ο Γενικό Λύκειο Ηρακλείου

    4ο Γενικό Λύκειο Ηρακλείου

    Γενικό Λύκειο Μεταμόρφωσης

    1ο Γενικό Λύκειο Νέας Ιωνίας

    2ο Γενικό Λύκειο Νέας Ιωνίας

    3ο Γενικό Λύκειο Νέας Ιωνίας

    4ο Γενικό Λύκειο Νέας Ιωνίας

    5ο Γενικό Λύκειο Νέας Ιωνίας

    6ο Γενικό Λύκειο Νέας Ιωνίας

    Εσπερινό Γενικό Λύκειο Νέας Ιωνίας

    1ο ΕΠΑ.Λ. Νέας Ιωνίας

    2ο Εσπερινό ΕΠΑ.Λ. Νέας Ιωνίας

    ΟΜΑΔΑ 4η (Δήμοι Αγίας Παρασκευής, Παπάγου- Χολαργού, Φιλοθέης- Ψυχικού)

    Γυμνάσιο Φιλοθέης

    1ο Γυμνάσιο Νέου Ψυχικού

    2ο Γυμνάσιο Νέου Ψυχικού

    Γυμνάσιο Ψυχικού

    Γενικό Λύκειο Φιλοθέης

    1ο Γυμνάσιο Αγίας Παρασκευής

    2ο Γυμνάσιο Αγίας Παρασκευής

    3ο Γυμνάσιο Αγίας Παρασκευής

    4ο Γυμνάσιο Αγίας Παρασκευής

    5ο Γυμνάσιο Αγίας Παρασκευής

    1ο Γυμνάσιο Παπάγου

    1ο Γυμνάσιο Χολαργού

    2ο Γυμνάσιο Χολαργού

    1ο Γενικό Λύκειο Νέου Ψυχικού

    Γενικό Λύκειο Ψυχικού

    1ο Γενικό Λύκειο Αγίας Παρασκευής

    2ο Γενικό Λύκειο Αγίας Παρασκευής

    3ο Γενικό Λύκειο Αγίας Παρασκευής

    4ο Γενικό Λύκειο Αγίας Παρασκευής

    1ο Γενικό Λύκειο Παπάγου

    1ο Γενικό Λύκειο Χολαργού

    2ο Γενικό Λύκειο Χολαργού

    1ο ΕΠΑ.Λ. Αγίας Παρασκευής

    ……………………………………….

    ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ 3/7/2014

    Το ΠΥΣΔΕ Β΄ Αθήνας

    έχοντας διαπιστώσει υπεραριθμίες και κενές οργανικές θέσεις με τις αρ.15/2014 και 17/2014 Πράξεις του

    Α. Κρίνει ως υπεράριθμους, με την αρ. 17/02-07-2014 Πράξη του, εκπαιδευτικούς που υπέβαλαν σχετική αίτηση και ανακοινώνει τοποθετήσεις για ρύθμιση υπεραριθμίας, οι οποίες θα επικυρωθούν μετά την ανακοίνωση των μεταθέσεων. Οι εν λόγω εκπαιδευτικοί, οι οποίοι κρίνονται υπεράριθμοι στα σχολεία τους και τοποθετούνται στα αντίστοιχα σχολεία της ίδιας ομάδας σχολείων ύστερα από δήλωσή τους, θα πραγματοποιήσουν τη θερινή τους υπηρεσία στα σχολεία στα οποία κρίθηκαν υπεράριθμοι (παλιά οργανική θέση) και δεν θα κάνουν ανάληψη υπηρεσίας στη σχολική μονάδα η οποία ανακοινώνεται.

    ΠΕ01 ΘΕΟΛΟΓΟΙ

    1η ΟΜΑΔΑ ΣΧΟΛΕΙΩΝ

    Τοποθετείται σύμφωνα με τις προτιμήσεις της και με τα μόρια μετάθεσής της η παρακάτω εκπαιδευτικός ως εξής:

    · Παπανικολάου Σοφία, κλάδου ΠΕ01, με οργανική θέση στο 2ο ΓΕΛ Βριλησσίων, στο 2ο Γυμνάσιο Βριλησσίων

    2η ΟΜΑΔΑ ΣΧΟΛΕΙΩΝ

    Τοποθετείται στην πρώτη της προτίμηση η παρακάτω εκπαιδευτικός ως εξής:

    · Βάκρου Βιολέτα, κλάδου ΠΕ01, με οργανική θέση στο 9ο ΓΕΛ Αμαρουσίου, στο 2ο Γυμνάσιο Αμαρουσίου

    4η ΟΜΑΔΑ ΣΧΟΛΕΙΩΝ

    Τοποθετούνται σύμφωνα με τις προτιμήσεις τους και με τα μόρια μετάθεσής τους οι παρακάτω εκπαιδευτικοί ως εξής:

    · Ψυχής Ιωάννης, κλάδου ΠΕ01, με οργανική θέση στο 1ο ΓΕΛ Χολαργού, στο 2ο Γυμνάσιο Χολαργού

    · Τεσσέρη Μαγδαληνή, κλάδου ΠΕ01, με οργανική θέση στο ΓΕΛ Φιλοθέης, στο 4ο Γυμνάσιο Αγίας Παρασκευής

    ΠΕ02 ΦΙΛΟΛΟΓΟΙ

    1η ΟΜΑΔΑ ΣΧΟΛΕΙΩΝ

    Τοποθετούνται σύμφωνα με τις προτιμήσεις τους και με τα μόρια μετάθεσής τους οι παρακάτω εκπαιδευτικοί ως εξής:

    · Σταυριανός Δημήτριος, κλάδου ΠΕ02, με οργανική θέση στο 4ο Γυμνάσιο Χαλανδρίου, στο 2ο Γυμνάσιο Χαλανδρίου

    · Γκότση Αγγελική, κλάδου ΠΕ02 ,με οργανική θέση στο 4ο ΓΕΛ Χαλανδρίου, στο 2ο ΓΕΛ Χαλανδρίου

    · Γκαγκτζής Δημήτριος, κλάδου ΠΕ02, με οργανική θέση στο 1ο Γυμνάσιο Βριλησσίων, στο 2ο Γυμνάσιο Βριλησσίων

    · Φίλου Μαρία, κλάδου ΠΕ02, με οργανική θέση στο 3ο ΕΠΑΛ Χαλανδρίου, στο 5ο ΓΕΛ Χαλανδρίου

    · Τριφτοπούλου Αναστασία, κλάδου ΠΕ02, με οργανική θέση στο 2ο ΕΠΑΛ Χαλανδρίου, στο 5ο ΓΕΛ Χαλανδρίου

    · Ντόσκα Θεοδώρα, κλάδου ΠΕ02, με οργανική θέση στο 1ο ΕΠΑΛ Χαλανδρίου, στο 2ο Γυμνάσιο Βριλησσίων

    2η ΟΜΑΔΑ ΣΧΟΛΕΙΩΝ

    Τοποθετούνται σύμφωνα με τις προτιμήσεις τους και με τα μόρια μετάθεσής τους οι παρακάτω εκπαιδευτικοί ως εξής:

    · Χατζέλη Δήμητρα, κλάδου ΠΕ02, με οργανική θέση στο 5ο Γυμνάσιο Αμαρουσίου, στο 1ο Γυμνάσιο Αμαρουσίου

    · Μητσού Αικατερίνη, κλάδου ΠΕ02, με οργανική θέση στο 9ο ΓΕΛ Αμαρουσίου, στο ΓΕΛ Λυκόβρυσης

    · Πετροπούλου Γεωργία, κλάδου ΠΕ02, με οργανική θέση στο 2ο ΕΠΑΛ Αμαρουσίου, στο 1ο Γυμνάσιο Πεύκης

    · Δετσούδη Ζωή, κλάδου ΠΕ02, με οργανική θέση στο 2ο ΕΠΑΛ Αμαροσίου, στο 1ο Γυμνάσιο Πεύκης

    3η ΟΜΑΔΑ ΣΧΟΛΕΙΩΝ

    Τοποθετούνται στην πρώτη τους προτίμηση οι παρακάτω εκπαιδευτικοί ως εξής:

    · Πτερουντίου Χρυσάνθη, κλάδου ΠΕ02, με οργανική θέση στο 2ο ΓΕΛ Ηρακλείου, στο ΓΕΛ Μεταμόρφωσης

    · Μουρούκου Ελισάβετ, κλάδου ΠΕ02, με οργανική θέση στο 1ο ΕΠΑΛ Ν. Ιωνίας, στο 3ο ΓΕΛ Ν. Ιωνίας

    4η ΟΜΑΔΑ ΣΧΟΛΕΙΩΝ

    Τοποθετείται στην πρώτη της προτίμηση η παρακάτω εκπαιδευτικός ως εξής:

    · Τσακάλη Σπυριδούλα, κλάδου ΠΕ02, με οργανική θέση στο 1ο ΓΕΛ Ν. Ψυχικού, στο 3ο Γυμνάσιο Αγίας Παρασκευής

    Τοποθετείται σύμφωνα με τις προτιμήσεις του και με τα μόρια μετάθεσής του ο παρακάτω εκπαιδευτικός ως εξής:

    · Κατσιμπάρδης Μιχαήλ, κλάδου ΠΕ02, με οργανική θέση στο 1ο ΕΠΑΛ Αγίας Παρασκευής, στο 1ο Γυμνάσιο Ν. Ψυχικού

    ΠΕ03 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΙ

    1η ΟΜΑΔΑ ΣΧΟΛΕΙΩΝ

    Τοποθετούνται στην πρώτη τους προτίμηση οι παρακάτω εκπαιδευτικοί ως εξής:

    · Ρούκης Ιωάννης, εκπαιδευτικός κλάδου ΠΕ03, με οργανική θέση στο 2ο ΕΠΑΛ Χαλανδρίου, στο 2ο ΓΕΛ Βριλησσίων

    · Γκρινιάρης Δημήτριος, εκπαιδευτικός κλάδου ΠΕ03, με οργανική θέση στο 2ο ΓΕΛ Χαλανδρίου, στο 1ο ΓΕΛ Χαλανδρίου

    · Τσοκανάς Παναγιώτης, εκπαιδευτικός κλάδου ΠΕ03, με οργανική θέση στο 1ο ΕΠΑΛ Χαλανδρίου, στο 4ο ΓΕΛ Χαλανδρίου

    2η ΟΜΑΔΑ ΣΧΟΛΕΙΩΝ

    Τοποθετείται στην πρώτη του προτίμηση ο παρακάτω εκπαιδευτικός ως εξής:

    · Γιακουμάτος Γεράσιμος, κλάδου ΠΕ03, με οργανική θέση στο 1ο ΓΕΛ Πεύκης, στο 1ο ΓΕΛ Κηφισιάς

    ΠΕ04.01 ΦΥΣΙΚΟΙ

    1η ΟΜΑΔΑ ΣΧΟΛΕΙΩΝ

    Τοποθετείται στην πρώτη του προτίμηση ο παρακάτω εκπαιδευτικός ως εξής:

    · Κεραμιώτης Αρτέμιος ,κλάδου ΠΕ04.01, με οργανική θέση στο 2ο ΕΠΑΛ Χαλανδρίου, στο 1ο Γυμνάσιο Μελισσίων

    3η ΟΜΑΔΑ ΣΧΟΛΕΙΩΝ

    Τοποθετείται στην πρώτη του προτίμηση ο παρακάτω εκπαιδευτικός ως εξής:

    · Μαυρογιώργος Γεώργιος, εκπαιδευτικός κλάδου ΠΕ04.01, με οργανική θέση στο 1ο ΕΠΑΛ Ν. Ιωνίας, στο 1ο Γυμνάσιο Ηρακλείου

    ΠΕ04.04 ΒΙΟΛΟΓΟΙ

    2η ΟΜΑΔΑ ΣΧΟΛΕΙΩΝ

    Τοποθετείται στην πρώτη του προτίμηση ο παρακάτω εκπαιδευτικός ως εξής:

    · Αλυσανδράτος Διονύσιος, κλάδου ΠΕ04.04, με οργανική θέση στο 2ο ΓΕΛ Αμαρουσίου, στο 3ο ΓΕΛ Αμαρουσίου

    ΠΕ05 ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ

    2η ΟΜΑΔΑ ΣΧΟΛΕΙΩΝ

    Τοποθετείται στην πρώτη της προτίμηση η παρακάτω εκπαιδευτικός ως εξής:

    · Σίσκου Μαριάνθη, κλάδου ΠΕ05, με οργανική θέση στο 3ο ΓΕΛ Κηφισιάς, στο 1ο Γυμνάσιο Κηφισιάς

    ΠΕ06 ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ

    1η ΟΜΑΔΑ ΣΧΟΛΕΙΩΝ

    Τοποθετείται στην πρώτη της προτίμηση η παρακάτω εκπαιδευτικός ως εξής:

    · Θεοδωροπούλου Ελένη, κλάδου ΠΕ06, με οργανική θέση στο 8ο Γυμνάσιο Χαλανδρίου με ΛΤ, στο 4ο ΓΕΛ Χαλανδρίου

    3η ΟΜΑΔΑ ΣΧΟΛΕΙΩΝ

    Τοποθετείται σύμφωνα με τις προτιμήσεις της και με τα μόρια μετάθεσής της η παρακάτω εκπαιδευτικός ως εξής:

    · Κατσαούνη Ελευθερία, κλάδου ΠΕ06, με οργανική θέση στο 1ο Γυμνάσιο Μεταμόρφωσης, στο 4ο Γυμνάσιο Ηρακλείου

    Τοποθετείται στην πρώτη της προτίμηση η παρακάτω εκπαιδευτικός ως εξής:

    · Δαλαμάγκα- Αδάμ Ευθαλία, κλάδου ΠΕ06, με οργανική θέση στο 1ο ΕΠΑΛ Ν. Ιωνίας, στο 5ο ΓΕΛ Ν. Ιωνίας

    4η ΟΜΑΔΑ ΣΧΟΛΕΙΩΝ

    Τοποθετείται στην πρώτη της προτίμηση η παρακάτω εκπαιδευτικός ως εξής:

    · Κατεβαίνη Δέσποινα, κλάδου ΠΕ06, με οργανική θέση στο 2ο Γυμνάσιο Αγίας Παρασκευής, στο 5ο Γυμνάσιο Αγίας Παρασκευής

    ΠΕ07 ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ

    1η ΟΜΑΔΑ ΣΧΟΛΕΙΩΝ

    Τοποθετείται στην πρώτη της προτίμηση η παρακάτω εκπαιδευτικός ως εξής:

    · Αρχοντάκη Αφροδίτη, κλάδου ΠΕ07, με οργανική θέση στο 2ο Γυμνάσιο Βριλησσίων, στο 1ο Γυμνάσιο Βριλησσίων

    2η ΟΜΑΔΑ ΣΧΟΛΕΙΩΝ

    Τοποθετούνται σύμφωνα με τις προτιμήσεις τους και με τα μόρια μετάθεσής τους οι παρακάτω εκπαιδευτικοί ως εξής:

    · Βουτσά Μαρία, κλάδου ΠΕ07, με οργανική θέση στο 3ο Γυμνάσιο Κηφισιάς, στο 5ο Γυμνάσιο Αμαρουσίου

    · Φράγκου Ελένη, κλάδου ΠΕ07, με οργανική θέση στο 1ο Γυμνάσιο Αμαρουσίου, στο 6ο Γυμνάσιο Αμαρουσίου

    ΠΕ08 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΩΝ

    2η ΟΜΑΔΑ ΣΧΟΛΕΙΩΝ

    Τοποθετείται στην πρώτη της προτίμηση η παρακάτω εκπαιδευτικός ως εξής:

    · Λάτα Χρυσή, κλάδου ΠΕ08, με οργανική θέση στο 2ο ΕΠΑΛ Αμαρουσίου, στο 1ο Γυμνάσιο Κηφισιάς

    3η ΟΜΑΔΑ ΣΧΟΛΕΙΩΝ

    Τοποθετείται στην πρώτη της προτίμηση η παρακάτω εκπαιδευτικός ως εξής:

    · Λεούση Επιστήμη, κλάδου ΠΕ08, με οργανική θέση στο 1ο Γυμνάσιο Ηρακλείου, στο 1ο Γυμνάσιο Μεταμόρφωσης

    4η ΟΜΑΔΑ ΣΧΟΛΕΙΩΝ

    Τοποθετείται στην πρώτη του προτίμηση ο παρακάτω εκπαιδευτικός ως εξής:

    · Λαζάρου Γεώργιος, κλάδου ΠΕ08, με οργανική θέση στο 2ο Γυμνάσιο Χολαργού, στο 1ο Γυμνάσιο Χολαργού

    ΠΕ09 ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΙ

    1η ΟΜΑΔΑ ΣΧΟΛΕΙΩΝ

    Τοποθετείται στην πρώτη της προτίμηση η παρακάτω εκπαιδευτικός ως εξής:

    · Καραΐσκου Ελισάβετ- Μαρία, κλάδου ΠΕ09, με οργανική θέση στο 5ο ΓΕΛ Χαλανδρίου, στο 1ο ΓΕΛ Βριλησσίων

    ΠΕ10 ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΟΙ- ΠΕ13 ΝΟΜΙΚΩΝ

    2η ΟΜΑΔΑ ΣΧΟΛΕΙΩΝ

    Τοποθετείται στην πρώτη του προτίμηση ο παρακάτω εκπαιδευτικός ως εξής:

    Μπουντούρης Αντώνιος, εκπαιδευτικός κλάδου ΠΕ10, με οργανική θέση στο 7ο Γυμνάσιο Αμαρουσίου, στο 2ο ΓΕΛ Αμαρουσίου

    3η ΟΜΑΔΑ ΣΧΟΛΕΙΩΝ

    Τοποθετείται στην πρώτη του προτίμηση ο παρακάτω εκπαιδευτικός ως εξής:

    · Γάτος Χρήστος, κλάδου ΠΕ10, με οργανική θέση στο 4ο Γυμνάσιο Ηρακλείου, στο 1ο ΓΕΛ Ηρακλείου

    4η ΟΜΑΔΑ ΣΧΟΛΕΙΩΝ

    Τοποθετείται στην πρώτη της προτίμηση η παρακάτω εκπαιδευτικός ως εξής:

    · Παυλάκου Δήμητρα, κλάδου ΠΕ13, με οργανική θέση στο 2ο Γυμνάσιο Αγίας Παρασκευής, στο 1ο ΓΕΛ Ν. Ψυχικού

    ΠΕ11 ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ

    1η ΟΜΑΔΑ ΣΧΟΛΕΙΩΝ

    Τοποθετούνται σύμφωνα με τις προτιμήσεις τους και με τα μόρια μετάθεσής τους οι παρακάτω εκπαιδευτικοί ως εξής:

    · Νταραρά Ευαγγελή, κλάδου ΠΕ11, με οργανική θέση στο 4ο Γυμνάσιο Χαλανδρίου, στο Γυμνάσιο Ν. Πεντέλης

    · Παπαβασιλείου Νικόλαος, κλάδου ΠΕ11, με οργανική θέση στο 5ο Γυμνάσιο Χαλανδρίου, στο 7ο Γυμνάσιο Χαλανδρίου

    · Φραγκούλης Μιχαήλ, κλάδου ΠΕ11, με οργανική θέση στο 1ο Γυμνάσιο Βριλησσίων, στο Γυμνάσιο Πεντέλης

    2η ΟΜΑΔΑ ΣΧΟΛΕΙΩΝ

    Τοποθετούνται σύμφωνα με τις προτιμήσεις τους και με τα μόρια μετάθεσής τους οι παρακάτω εκπαιδευτικοί ως εξής:

    · Γαβριλάκη Κρυσταλλένια, κλάδου ΠΕ11, με οργανική θέση στο 9ο ΓΕΛ Αμαρουσίου, στο 2ο ΓΕΛ Πεύκης

    · Κάτσικας Γεώργιος, κλάδου ΠΕ11, με οργανική θέση στο 2ο Γυμνάσιο Πεύκης, στο 1ο Γυμνάσιο Πεύκης

    Τοποθετείται στην πρώτη της προτίμηση η παρακάτω εκπαιδευτικός ως εξής:

    · Χονδροπούλου Μαρία, κλάδου ΠΕ11, με οργανική θέση στο 1ο Γυμνάσιο Κηφισιάς, στο 3ο Γυμνάσιο Κηφισιάς

    3η ΟΜΑΔΑ ΣΧΟΛΕΙΩΝ

    Τοποθετείται σύμφωνα με τις προτιμήσεις του και με τα μόρια μετάθεσής του ο παρακάτω εκπαιδευτικός ως εξής:

    · Μπαμπάσης Δημήτριος , κλάδου ΠΕ11, με οργανική θέση στο 4ο Γυμνάσιο Μεταμόρφωσης, στο 5ο ΓΕΛ Ν. Ιωνίας

    4η ΟΜΑΔΑ ΣΧΟΛΕΙΩΝ

    Τοποθετείται στην πρώτη του προτίμηση ο παρακάτω εκπαιδευτικός ως εξής:

    · Τζιόλας Δημήτριος, κλάδου ΠΕ11, με οργανική θέση στο 3ο Γυμνάσιο Αγίας Παρασκευής, στο 2ο Γυμνάσιο Αγίας Παρασκευής

    ΠΕ15 ΟΙΚΙΑΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ

    4η ΟΜΑΔΑ ΣΧΟΛΕΙΩΝ

    Τοποθετείται στην πρώτη της προτίμηση η παρακάτω εκπαιδευτικός ως εξής:

    Λώνη Ελένη, κλάδου ΠΕ15, με οργανική θέση στο 2ο Γυμνάσιο Χολαργού, στο 1ο Γυμνάσιο Χολαργού

    ΠΕ16 ΜΟΥΣΙΚΗΣ

    1η ΟΜΑΔΑ ΣΧΟΛΕΙΩΝ

    Τοποθετείται σύμφωνα με τις προτιμήσεις της και με τα μόρια μετάθεσής της η παρακάτω εκπαιδευτικός ως εξής:

    · Στεφανίδου Μαρία, κλάδου ΠΕ16, με οργανική θέσηστο 3ο Γυμνάσιο Χαλανδρίου, στο 1ο Γυμνάσιο Βριλησσίων

    3η ΟΜΑΔΑ ΣΧΟΛΕΙΩΝ

    Τοποθετείται στην πρώτη της προτίμηση η παρακάτω εκπαιδευτικός ως εξής:

    · Μανωλέρη Ελένη, κλάδου ΠΕ16, με οργανική θέση στο Γυμνάσιο Μεταμόρφωσης- Ηρακλείου, στο 5ο Γυμνάσιο Ν. Ιωνίας
    ΠΕ19-20 ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ

    1η ΟΜΑΔΑ ΣΧΟΛΕΙΩΝ

    Τοποθετούνται σύμφωνα με τις προτιμήσεις τους και με τα μόρια μετάθεσής τους οι παρακάτω εκπαιδευτικοί ως εξής:

    · Σγουρίτσας Ευάγγελος, κλάδου ΠΕ19, με οργανική θέση στο 5ο Γυμνάσιο Χαλανδρίου, στο 4ο Γυμνάσιο Χαλανδρίου

    · Δεβελέκου Αικατερίνη, κλάδου ΠΕ19, με οργανική θέση στο 7ο Γυμνάσιο Χαλανδρίου, στο 1ο Γυμνάσιο Χαλανδρίου

    · Σπυροπούλου Ευδοξία, κλάδου ΠΕ19, με οργανική θέση στο 2ο ΕΠΑΛ Χαλανδρίου, στο 2ο Γυμνάσιο Χαλανδρίου

    2η ΟΜΑΔΑ ΣΧΟΛΕΙΩΝ

    Τοποθετούνται σύμφωνα με τις προτιμήσεις τους και με τα μόρια μετάθεσής τους οι παρακάτω εκπαιδευτικοί ως εξής:

    · Χούσου Ελένη, κλάδου ΠΕ19, με οργανική θέση στο 9ο ΓΕΛ Αμαρουσίου, στο 6ο Γυμνάσιο Αμαρουσίου

    · Παπανικολάου Μιχαήλ, κλάδου ΠΕ19, με οργανική θέση στο 1ο Γυμνάσιο Πεύκης, στο 2ο ΓΕΛ Πεύκης

    3η ΟΜΑΔΑ ΣΧΟΛΕΙΩΝ

    Τοποθετείται σύμφωνα με τις προτιμήσεις του και με τα μόρια μετάθεσής του ο παρακάτω εκπαιδευτικός ως εξής:

    · Μουλάς Δημήτριος, κλάδου ΠΕ19, με οργανική θέση στο 3ο ΓΕΛ Ηρακλείου, στο 1ο Γυμνάσιο Μεταμόρφωσης

    4η ΟΜΑΔΑ ΣΧΟΛΕΙΩΝ

    Τοποθετείται σύμφωνα με τις προτιμήσεις του και με τα μόρια μετάθεσής του ο παρακάτω εκπαιδευτικός ως εξής:

    · Γέραλης Ευάγγελος, κλάδου ΠΕ19, με οργανική θέση στο 1ο Γυμνάσιο Αγίας Παρασκευής, στο Γυμνάσιο Ψυχικού

    ΓΙΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ

    1η ΟΜΑΔΑ ΣΧΟΛΕΙΩΝ

    Τοποθετούνται σύμφωνα με τις προτιμήσεις τους και με τα μόρια μετάθεσής τους οι παρακάτω εκπαιδευτικοί ως εξής:

    · Ζωγοπούλου Αθανασία, κλάδου ΠΕ12.01, με οργανική θέση στο ΓΕΛ Ν. Πεντέλης, στο1ο Γυμνάσιο Μελισσίων

    · Γκάκιου Μαρία, κλάδου ΠΕ17.06, με οργανική θέση στο 2ο ΓΕΛ Βριλησσίων, στο 5ο Γυμνάσιο Χαλανδρίου

    2η ΟΜΑΔΑ ΣΧΟΛΕΙΩΝ

    Τοποθετείται στην πρώτη του προτίμηση ο παρακάτω εκπαιδευτικός ως εξής:

    · Λιβάνιος Ιωάννης, κλάδου ΠΕ17.07, με οργανική θέση στο 1ο ΕΠΑΛ Αμαρουσίου, στο 3ο Γυμνάσιο Κηφισιάς

    3η ΟΜΑΔΑ ΣΧΟΛΕΙΩΝ

    Τοποθετείται στην πρώτη της προτίμηση η παρακάτω εκπαιδευτικός ως εξής:

    · Κατάρα Μαρία, κλάδου ΠΕ17.01, με οργανική θέση στο 3ο ΓΕΛ Ηρακλείου, στο 4ο Γυμνάσιο Ν. Ιωνίας

    Τοποθετούνται σύμφωνα με τις προτιμήσεις τους και με τα μόρια μετάθεσής τους οι παρακάτω εκπαιδευτικοί ως εξής:

    · Κυριάκη Παναγιώτα, κλάδου ΠΕ17.01, με οργανική θέση στο 2ο ΓΕΛ Ηρακλείου, στο 1ο Γυμνάσιο Ηρακλείου

    · Λάμπρου Χριστίνα, κλάδου ΠΕ12.02, με οργανική θέση στο 1ο ΓΕΛ Ηρακλείου, στο 2ο Γυμνάσιο Ν. Ιωνία

    ΠΕ12-17 Πολιτικών Μηχανικών- Αρχιτεκτόνων

    2η ΟΜΑΔΑ ΣΧΟΛΕΙΩΝ

    Τοποθετείται στην πρώτη της προτίμηση η παρακάτω εκπαιδευτικός ως εξής:

    · Μουστάκα Τριανταφυλλιά, κλάδου ΠΕ12.01, με οργανική θέση στο 2ο ΓΕΛ Πεύκης, στο 1ο ΕΠΑΛ Αμαρουσίου

    4η ΟΜΑΔΑ ΣΧΟΛΕΙΩΝ

    Τοποθετείται στην πρώτη του προτίμηση ο παρακάτω εκπαιδευτικός ως εξής:

    · Δημητρόπουλος Ανδρέας, κλάδου ΠΕ12.02, με οργανική θέση στο 1ο Γυμνάσιο Αγίας Παρασκευής, στο 1ο ΕΠΑΛ Αγίας Παρασκευής

    ΠΕ14- 18 Γεωπόνων/ Φυτικής Παραγωγής

    2η ΟΜΑΔΑ ΣΧΟΛΕΙΩΝ

    Τοποθετείται στην πρώτη της προτίμηση η παρακάτω εκπαιδευτικός ως εξής:

    · Βληκίδου Μελπομένη, κλάδου ΠΕ18.13, με οργανική θέση στο ΕΠΑΛ Αναβρύτων, στο 1ο ΕΠΑΛ Αμαρουσίου

    Β. Καλεί εκπαιδευτικούς να συμμετέχουν στη Β’ φάση υπεραριθμιών στις Όμορες Ομάδων Σχολείων, σύμφωνα με το επισυναπτόμενο έγγραφο για τη διαδικασία τοποθέτησης υπεραρίθμων. Οι εκπαιδευτικοί που δικαιούνται να συμμετέχουν στη Β’ φάση υπεραριθμιών θα κληθούν τηλεφωνικά από τη Γραμματεία του ΠΥΣΔΕ ώστε να υποβάλλουν αίτηση τοποθέτησης για ρύθμιση υπεραριθμίας έως την Παρασκευή 4/7 στις 14.00.

    Επισυνάπτονται:

    · Έγγραφο για τη διαδικασία τοποθέτησης υπεραρίθμων

    · Πίνακας με τις κενές οργανικές θέσεις- ανά Ομάδα Σχολείων- που απομένουν

    · Υπόδειγμα Θετικής και αρνητικής δήλωσης υπεραριθμίας


    ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΟΡΓΑΝΙΚΩΝ ΚΕΝΩΝ Β ΦΑΣΗΣ

    2Η ΟΜΑΔΑ ΣΧΟΛΕΙΩΝ
    ΠΕ 01 – ΘΕΟΛΟΓΟΙ
    ΚΕΝΕΣ ΟΡΓΑΝΙΚΕΣ ΘΕΣΕΙΣ
    1ο Γ/ΣΙΟ Ν. ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ (12 ΩΡΕΣ)
    8ο ΓΕΛ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ (1)
    ΠΕ02 – ΦΙΛΟΛΟΓΟΙ
    ΚΕΝΕΣ ΟΡΓΑΝΙΚΕΣ ΘΕΣΕΙΣ
    1ο Γ/ΣΙΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ (1)
    1ο Γ/ΣΙΟ ΠΕΥΚΗΣ (1)
    1ο Γ/ΣΙΟ ΚΗΦΙΣΙΑΣ (2)
    2ο Γ/ΣΙΟ ΚΗΦΙΣΙΑΣ (1)
    1ο Γ/ΣΙΟ Ν. ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ (1)
    Γ/ΣΙΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ (2)
    2ο ΓΕΛ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ (1)
    6ο ΓΕΛ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ (13 ΩΡΕΣ)
    ΓΕΛ Ν. ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ (12 ΩΡΕΣ)
    3ο ΓΕΛ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ (1)
    ΠΕ03 – ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΙ
    ΚΕΝΕΣ ΟΡΓΑΝΙΚΕΣ ΘΕΣΕΙΣ
    3ο Γ/ΣΙΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ (1)
    1ο Γ/ΣΙΟ ΚΗΦΙΣΙΑΣ (1)
    1ο Γ/ΣΙΟ Ν. ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ (2)
    ΓΕΛ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ (1)
    1ο ΓΕΛ ΚΗΦΙΣΙΑΣ (1)
    3ο Γ/ΣΙΟ ΚΗΦΙΣΙΑΣ (12 ΩΡΕΣ)
    ΠΕ05 – ΓΑΛΛΙΚΗΣ
    ΚΕΝΕΣ ΟΡΓΑΝΙΚΕΣ ΘΕΣΕΙΣ
    3ο Γ/ΣΙΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ (12 ΩΡΕΣ)
    2ο Γ/ΣΙΟ ΠΕΥΚΗΣ (1)
    1ο Γ/ΣΙΟ Ν. ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ (12 ΩΡΕΣ)
    3ο Γ/ΣΙΟ ΚΗΦΙΣΙΑΣ (14 ΩΡΕΣ)
    ΠΕ06 – ΑΓΓΛΙΚΗΣ
    ΚΕΝΕΣ ΟΡΓΑΝΙΚΕΣ ΘΕΣΕΙΣ
    8ο Γ/ΣΙΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ (12 ΩΡΕΣ)
    1ο Γ/ΣΙΟ ΚΗΦΙΣΙΑΣ (1)
    2ο ΓΕΛ ΚΗΦΙΣΙΑΣ (12 ΩΡΕΣ)
    ΠΕ07 – ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ
    ΚΕΝΕΣ ΟΡΓΑΝΙΚΕΣ ΘΕΣΕΙΣ
    1ο Γ/ΣΙΟ ΚΗΦΙΣΙΑΣ (12 ΩΡΕΣ)
    ΠΕ09 – ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΙ
    ΚΕΝΕΣ ΟΡΓΑΝΙΚΕΣ ΘΕΣΕΙΣ
    6ο ΓΕΛ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ (1)
    9ο ΓΕΛ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ (12 ΩΡΕΣ)
    ΚΕΝΕΣ ΟΡΓΑΝΙΚΕΣ ΘΕΣΕΙΣ ΓΙΑ ΠΕ10-ΠΕ13
    ΚΕΝΕΣ ΟΡΓΑΝΙΚΕΣ ΘΕΣΕΙΣ
    2ο ΓΕΛ ΠΕΥΚΗΣ (1)
    6ο ΓΕΛ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ (14 ΩΡΕΣ)
    ΠΕ11 – ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
    ΚΕΝΕΣ ΟΡΓΑΝΙΚΕΣ ΘΕΣΕΙΣ
    6ο Γ/ΣΙΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ (1)
    1ο Γ/ΣΙΟ Ν. ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ (12 ΩΡΕΣ)
    3ο ΓΕΛ ΚΗΦΙΣΙΑΣ (1)
    ΠΕ15 – ΟΙΚΙΑΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ
    ΚΕΝΕΣ ΟΡΓΑΝΙΚΕΣ ΘΕΣΕΙΣ
    1ο Γ/ΣΙΟ ΠΕΥΚΗΣ (12 ΩΡΕΣ)
    3ο Γ/ΣΙΟ ΚΗΦΙΣΙΑΣ (1)
    ΠΕ16 – ΜΟΥΣΙΚΗΣ
    ΚΕΝΕΣ ΟΡΓΑΝΙΚΕΣ ΘΕΣΕΙΣ
    Γ/ΣΙΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ (12 ΩΡΕΣ)
    ΠΕ19 – ΠΕ20 -ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ
    ΚΕΝΕΣ ΟΡΓΑΝΙΚΕΣ ΘΕΣΕΙΣ
    6ο ΓΕΛ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ (1)
    ΠΕ04
    Η ΚΡΙΣΗ ΥΠΕΡΑΡΙΘΜΙΑΣ ΤΩΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΠΕ04 ΓΙΝΕΤΑΙ ΕΝΙΑΙΑ ΣΤΟΝ ΚΛΑΔΟ. ΟΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ ΚΛΑΔΟΥ ΠΕ04 ΤΩΝ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ ΣΤΙΣ ΟΠΟΙΕΣ ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΕΤΑΙ ΥΠΕΡΑΡΙΘΜΙΑ, ΔΗΛΩΝΟΥΝ ΟΡΓΑΝΙΚΑ ΚΕΝΑ ΤΗΣ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑΣ ΤΟΥΣ.
    ΚΕΝΕΣ ΟΡΓΑΝΙΚΕΣ ΘΕΣΕΙΣ
    ΠΕ04.01 – ΦΥΣΙΚΟΙ
    1ο Γ/ΣΙΟ ΠΕΥΚΗΣ (1)
    6ο ΓΕΛ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ (1)
    8ο ΓΕΛ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ (1)
    9ο ΓΕΛ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ (1)
    2ο ΓΕΛ ΠΕΥΚΗΣ (13 ΩΡΕΣ)
    ΠΕ04.02 – ΧΗΜΙΚΟΙ
    3ο ΓΕΛ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ (1)
    ΓΕΛ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ (1)
    1ο Γ/ΣΙΟ ΚΗΦΙΣΙΑΣ (1)
    ΠΕ04.03 – ΦΥΣΙΟΓΝΩΣΤΕΣ, ΠΕ04.04 – ΒΙΟΛΟΓΟΙ
    4ο Γ/ΣΙΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ (12 ΩΡΕΣ)
    Γ/ΣΙΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ (1)
    8ο ΓΕΛ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ (1)
    ΓΕΛ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ (1)
    1ο Γ/ΣΙΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ (1)
    3ο Γ/ΣΙΟ ΚΗΦΙΣΙΑΣ (1)
    1ο ΓΕΛ ΚΗΦΙΣΙΑΣ (13 ΩΡΕΣ)
    ΠΕ04.05 – ΓΕΩΛΟΓΟΙ
    7ο Γ/ΣΙΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ (1)
    1ο Γ/ΣΙΟ ΚΗΦΙΣΙΑΣ (1)
    1ο Γ/ΣΙΟ Ν. ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ (1)
    ΓΙΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ
    ΔΗΛΩΝΟΝΤΑΙ ΑΠΟ ΥΠΕΡΑΡΙΘΜΟΥΣ ΠΕ12, ΠΕ17, ΠΕ14 ΓΕΩΠΟΝΟΥΣ, ΠΕ18 ΤΕΧΝΟΛΟΓΟΥΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ και ΠΕ18 (12,13,14,15,16,17,18,20,30)
    ΚΕΝΕΣ ΟΡΓΑΝΙΚΕΣ ΘΕΣΕΙΣ
    Γ/ΣΙΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ (14 ΩΡΕΣ)
    ΠΕ14 ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ – ΠΕ18 ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΤΡΟΦΙΜΩΝ
    ΚΕΝΕΣ ΟΡΓΑΝΙΚΕΣ ΘΕΣΕΙΣ
    1ο ΕΠΑΛ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ (2)

    ΔΔΕ Β ΑΘΗΝΑΣ

    Loading...
  • loading...