• ΚΥΣΔΕ – Αμοιβαίες μεταθέσεις εκπαιδευτικών Δ.Ε. 2014-2015

    ΠΑΙΔΕΙΑ 🕔29/08/2014 - 00:10 | Author: Newsroom

    Πρόταση ΚΥΣΔΕ για τις αμοιβαίες μεταθέσεις εκπαιδευτικών Δ.Ε. 2014-2015

    (Αναμένεται η υπογραφή της απόφασης από την Πολιτική Ηγεσία του Υ.ΠΑΙ.Θ.)

    1

    A.M.

    ΕΠΩΝΥΜΟ

    ΟΝΟΜΑ

    ΚΛΑΔ.

    ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ

    ΟΡΓΑΝΙΚΗ ΘΕΣΗ

    222080

    ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ

    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

    ΠΕ02

    ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ

    ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΝΔΡΟΥ

    Δ΄ ΚΥΚΛΑΔΩΝ (22904)

    700085

    ΦΡΕΡΗ

    ΡΟΖΑ

    ΠΕ02

    ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ

    ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΙΕΡΙΣΣΟΥ

    ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ (24901)

    2

    A.M.

    ΕΠΩΝΥΜΟ

    ΟΝΟΜΑ

    ΚΛΑΔ.

    ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ

    ΟΡΓΑΝΙΚΗ ΘΕΣΗ

    227124

    ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

    ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

    ΠΕ03

    ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ

    ΕΠΑΛ ΣΑΜΟΥ

    Α΄ΣΑΜΟΥ (24301)

    223139

    ΠΙΕΡΡΑΚΟΥ

    ΜΑΡΙΑ

    ΠΕ03

    ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ

    ΓΕΛ ΑΡΝΑΙΑΣ

    ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ (24901)

    3

    A.M.

    ΕΠΩΝΥΜΟ

    ΟΝΟΜΑ

    ΚΛΑΔ.

    ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ

    ΟΡΓΑΝΙΚΗ ΘΕΣΗ

    221727

    ΒΟΥΛΓΑΡΗ

    ΑΓΓΕΛΙΚΗ

    ΠΕ01

    ΘΕΟΛΟΓΟΣ

    ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΙΑΠΑΔΩΝ

    ΚΕΡΚΥΡΑΣ (22401)

    201009

    ΒΟΥΛΓΑΡΗ

    ΙΩΑΝΝΑ

    ΠΕ01

    ΘΕΟΛΟΓΟΣ

    ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ

    ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ (22001)

    4

    A.M.

    ΕΠΩΝΥΜΟ

    ΟΝΟΜΑ

    ΚΛΑΔ.

    ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ

    ΟΡΓΑΝΙΚΗ ΘΕΣΗ

    223428

    ΛΥΧΝΟΣ

    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

    ΠΕ04.01

    ΦΥΣΙΚΟΣ

    ΓΕΛ ΒΟΥΡΓΑΡΕΛΙΟΥ

    ΑΡΤΑΣ (20401)

    223509

    ΡΑΓΚΟΣ

    ΙΩΑΝΝΗΣ

    ΠΕ04.01

    ΦΥΣΙΚΟΣ

    ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΤΟΥΝΑΣ

    ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ (20101)

    5

    A.M.

    ΕΠΩΝΥΜΟ

    ΟΝΟΜΑ

    ΚΛΑΔ.

    ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ

    ΟΡΓΑΝΙΚΗ ΘΕΣΗ

    205381

    ΜΙΚΟΥ

    ΑΝΝΑ

    ΠΕ19

    ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΑΕΙ

    ΕΠΑΛ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ

    ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ (20201 )

    185259

    ΧΑΤΖΑΚΗΣ

    ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

    ΠΕ19

    ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΑΕΙ

    46ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ

    Α΄ΑΘΗΝΑΣ (26101)

    6

    A.M.

    ΕΠΩΝΥΜΟ

    ΟΝΟΜΑ

    ΚΛΑΔ.

    ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ

    ΟΡΓΑΝΙΚΗ ΘΕΣΗ

    221801

    ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΪΔΗΣ

    ΝΙΚΟΛΑΟΣ

    ΠΕ01

    ΘΕΟΛΟΓΟΣ

    ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΕΝΤΙΝΑΣ

    Β΄ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (21902)

    192818

    ΣΟΥΒΑΤΖΟΓΛΟΥ-ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ

    ΧΡΙΣΤΙΝΑ

    ΠΕ01

    ΘΕΟΛΟΓΟΣ

    ΓΕΛ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ

    ΠΙΕΡΙΑΣ (23901)

    7

    A.M.

    ΕΠΩΝΥΜΟ

    ΟΝΟΜΑ

    ΚΛΑΔ.

    ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ

    ΟΡΓΑΝΙΚΗ ΘΕΣΗ

    700635

    ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ

    ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

    ΠΕ03

    ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ

    1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ

    Γ΄ΑΘΗΝΑΣ (26103)

    227105

    ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

    ΝΙΚΗ

    ΠΕ03

    ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ

    2ο ΓΕΛ ΜΕΓΑΡΩΝ

    ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ (26301)

    8

    A.M.

    ΕΠΩΝΥΜΟ

    ΟΝΟΜΑ

    ΚΛΑΔ.

    ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ

    ΟΡΓΑΝΙΚΗ ΘΕΣΗ

    185077

    ΜΥΛΩΝΟΠΟΥΛΟΣ

    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

    ΠΕ19

    ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΑΕΙ

    63ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ

    Α΄ΑΘΗΝΑΣ (26101)

    211080

    ΤΖΙΝΙΕΡΗΣ

    ΙΩΑΝΝΗΣ

    ΠΕ19

    ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΑΕΙ

    ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ

    ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ (22801)

    9

    A.M.

    ΕΠΩΝΥΜΟ

    ΟΝΟΜΑ

    ΚΛΑΔ.

    ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ

    ΟΡΓΑΝΙΚΗ ΘΕΣΗ

    186175

    ΣΥΚΙΩΤΗΣ

    ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

    ΠΕ07

    ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ

    ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ

    4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΥΡΩΝΑ

    Α΄ΑΘΗΝΑΣ (26101)

    220832

    ΧΑΡΒΑΤΗ

    ΙΩΑΝΝΑ

    ΠΕ07

    ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ

    ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ

    15ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

    Γ΄ΑΘΗΝΑΣ (26301)

    10

    A.M.

    ΕΠΩΝΥΜΟΥ

    ΟΝΟΜΑ

    ΚΛΑΔ.

    ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ

    ΟΡΓΑΝΙΚΗ ΘΕΣΗ

    189234

    ΔΡΑΓΑΤΣΙΚΗ

    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ

    ΠΕ02

    ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ

    ΓΕΛ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ

    ΠΙΕΡΙΑΣ (23901)

    225671

    ΚΟΥΤΣΕΛΙΝΗ

    ΑΡΙΣΤΕΑ

    ΠΕ02

    ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ

    1ο ΓΕΛ ΘΗΒΑΣ

    ΒΟΙΩΤΙΑΣ (20701)

    11

    A.M.

    ΕΠΩΝΥΜΟ

    ΟΝΟΜΑ

    ΚΛΑΔ.

    ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ

    ΟΡΓΑΝΙΚΗ ΘΕΣΗ

    189222

    ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ

    ΒΑΣΙΛΙΚΗ

    ΠΕ02

    ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ

    1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

    Β΄ΑΘΗΝΑΣ (26102)

    212177

    ΜΑΛΑΜΟΥ

    ΜΥΡΤΩ-ΜΑΡΙΑ

    ΠΕ02

    ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ

    ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ

    Α΄ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ (26201)

    12

    A.M.

    ΕΠΩΝΥΜΟ

    ΟΝΟΜΑ

    ΚΛΑΔ.

    ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ

    ΟΡΓΑΝΙΚΗ ΘΕΣΗ

    210029

    ΒΕΡΩΝΗ

    ΕΙΡΗΝΗ

    ΠΕ04.02

    ΧΗΜΙΚΟΣ

    1ο ΕΠΑΛ ΡΑΦΗΝΑΣ

    Α΄ ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ (26201)

    218682

    ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

    ΙΩΑΝΝΗΣ

    ΠΕ04.02

    ΧΗΜΙΚΟΣ

    5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Α΄ΑΘΗΝΑΣ (26101)

    13

    A.M.

    ΕΠΩΝΥΜΟ

    ΟΝΟΜΑ

    ΚΛΑΔ.

    ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ

    ΟΡΓΑΝΙΚΗ ΘΕΣΗ

    216838

    ΓΑΡΔΙΚΙΩΤΗΣ

    ΑΝΤΩΝΙΟΣ

    ΠΕ12.04

    ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ

    1ο ΕΠΑΛ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

    ΚΕΡΚΥΡΑΣ (22401)

    208375

    ΣΥΝΕΤΟΠΟΥΛΟΥ

    ΕΥΘΥΜΙΑ

    ΠΕ12.04

    ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ

    ΕΠΑΛ ΚΑΤΟΧΗΣ ΑΙΤΟΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ (20101)

    14

    A.M.

    ΕΠΩΝΥΜΟ

    ΟΝΟΜΑ

    ΚΛΑΔ.

    ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ

    ΟΡΓΑΝΙΚΗ ΘΕΣΗ

    224355

    ΓΡΑΜΜΕΝΟΥΔΗ

    ΣΟΦΙΑ

    ΠΕ07

    ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ

    ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ

    1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ

    ΛΑΡΙΣΑΣ (23101)

    214045

    ΖΑΒΑΡΑ

    ΚΑΣΣΙΑΝΗ

    ΠΕ07

    ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ

    ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ

    ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΛΛΑΣ

    ΠΕΛΛΑΣ (23801)

    15

    A.M.

    ΕΠΩΝΥΜΟ

    ΟΝΟΜΑ

    ΚΛΑΔ.

    ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ

    ΟΡΓΑΝΙΚΗ ΘΕΣΗ

    182946

    ΒΟΜΠΙΡΗ

    ΣΟΦΙΑ

    ΠΕ11

    ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ

    ΕΠΑΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

    ΗΜΑΘΙΑΣ (21601)

    196682

    ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΗΣ

    ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

    ΠΕ11

    ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ

    ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΦΩΚΑΙΑΣ

    ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ (24901)

    16

    A.M.

    ΕΠΩΝΥΜΟ

    ΟΝΟΜΑ

    ΚΛΑΔ.

    ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ

    ΟΡΓΑΝΙΚΗ ΘΕΣΗ

    221740

    ΓΙΩΒΟΣ

    ΧΡΗΣΤΟΣ

    ΠΕ01

    ΘΕΟΛΟΓΟΣ

    ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΙΛΙΩΝ

    ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ (26301)

    217324

    ΖΑΜΠΕΛΗ

    ΙΩΑΝΝΑ

    ΠΕ01

    ΘΕΟΛΟΓΟΣ

    ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΙΜΩΛΟΥ

    Α΄ ΚΥΚΛΑΔΩΝ (22901)

    17

    A.M.

    ΕΠΩΝΥΜΟ

    ΟΝΟΜΑ

    ΚΛΑΔ.

    ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ

    ΟΡΓΑΝΙΚΗ ΘΕΣΗ

    226258

    ΑΠΕΙΡΑΝΘΙΤΗΣ

    ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

    ΠΕ01

    ΘΕΟΛΟΓΟΣ

    ΓΕΛ ΝΑΞΟΥ

    Γ΄ ΚΥΚΛΑΔΩΝ (22903)

    211781

    ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ

    ΜΑΡΙΑ

    ΠΕ01

    ΘΕΟΛΟΓΟΣ

    ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ

    Α΄ ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ (26201)

    18

    A.M.

    ΕΠΩΝΥΜΟ

    ΟΝΟΜΑ

    ΚΛΑΔ.

    ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ

    ΟΡΓΑΝΙΚΗ ΘΕΣΗ

    401261

    ΓΚΟΛΙΟΜΥΤΗ

    ΒΑΣΙΛΙΚΗ

    ΠΕ02

    ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ

    2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΕΦΥΡΙΟΥ

    ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ (26301)

    212181

    ΜΑΛΙΩΤΗ

    ΤΡΙΣΕΥΓΕΝΗ

    ΠΕ02

    ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ

    ΓΕΛ ΠΑΡΟΥ

    Δ΄ ΚΥΚΛΑΔΩΝ (22904)

    19

    A.M.

    ΕΠΩΝΥΜΟ

    ΟΝΟΜΑ

    ΚΛΑΔ.

    ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ

    ΟΡΓΑΝΙΚΗ ΘΕΣΗ

    212572

    ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ

    ΧΡΗΣΤΟΣ

    ΠΕ03

    ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ

    2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ν. ΙΩΝΙΑΣ

    Β΄ΑΘΗΝΑΣ (26102)

    700844

    ΚΟΝΤΟΚΩΣΤΑΣ

    ΔΗΜΗΤΙΟΣ-ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ

    ΠΕ03

    ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ

    2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΞΟΥ

    Γ΄ ΚΥΚΛΑΔΩΝ (22903)

    20

    A.M.

    ΕΠΩΝΥΜΟ

    ΟΝΟΜΑ

    ΚΛΑΔ.

    ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ

    ΟΡΓΑΝΙΚΗ ΘΕΣΗ

    200305

    ΓΕΩΡΓΙΟΥ

    ΑΝΔΡΕΑΣ

    ΠΕ20

    ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΤΕΙ

    4ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

    Α΄ΠΕΙΡΑΙΑ (26401)

    187782

    ΤΖΟΥΡΑ

    ΕΛΕΝΗ

    ΠΕ19

    ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΑΕΙ

    3ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΥΡΟΥ

    Δ΄ΚΥΚΛΑΔΩΝ (22904)

    21

    A.M.

    ΕΠΩΝΥΜΟ

    ΟΝΟΜΑ

    ΚΛΑΔ.

    ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ

    ΟΡΓΑΝΙΚΗ ΘΕΣΗ

    206290

    ΚΟΥΛΟΥΡΙΩΤΟΥ

    ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

    ΠΕ16.01

    ΜΟΥΣΙΚΗΣ

    ΓΥΜΝΑΣΙΟ & Λ.Τ. ΣΙΦΝΟΥ

    Α΄ΚΥΚΛΑΔΩΝ (22901)

    204626

    ΨΑΡΡΟΥ

    ΔΗΜΗΤΡΑ

    ΠΕ16.01

    ΜΟΥΣΙΚΗΣ

    1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΓΑΡΩΝ

    ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ (26301)

    22

    A.M.

    ΕΠΩΝΥΜΟ

    ΟΝΟΜΑ

    ΚΛΑΔ.

    ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ

    ΟΡΓΑΝΙΚΗ ΘΕΣΗ

    222863

    ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ

    ΜΑΡΙΑ

    ΠΕ03

    ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ

    ΕΠΑΛ ΚΙΣΑΜΟΥ

    ΧΑΝΙΩΝ (25001)

    700550

    ΜΑΡΑΚΑΣ

    ΙΩΑΝΝΗΣ

    ΠΕ03

    ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ

    1ο ΕΠΑΛ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

    ΡΕΘΥΜΝΟΥ (24101)

    23

    A.M.

    ΕΠΩΝΥΜΟ

    ΟΝΟΜΑ

    ΚΛΑΔ.

    ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ

    ΟΡΓΑΝΙΚΗ ΘΕΣΗ

    201429

    ΖΙΟΚΑΡΗ

    ΓΕΩΡΓΙΑ

    ΠΕ02

    ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ

    5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΗΒΑΣ

    ΒΟΙΩΤΙΑΣ (20701)

    703529

    ΜΑΤΣΑΓΓΟΥΡΑ

    ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

    ΠΕ02

    ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ

    ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΧΑΙΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ

    ΗΛΕΙΑΣ (21501)

    24

    A.M.

    ΕΠΩΝΥΜΟ

    ΟΝΟΜΑ

    ΚΛΑΔ.

    ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ

    ΟΡΓΑΝΙΚΗ ΘΕΣΗ

    181627

    ΚΟΥΤΗ

    ΒΑΡΒΑΡΑ

    ΠΕ11

    ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ

    3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ

    ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ (21801)

    166688

    ΚΩΣΤΗΣ

    ΝΙΚΟΛΑΟΣ

    ΠΕ11

    ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ

    ΛΥΚΕΙΟ ΕΛΕΟΥΣΑΣ

    ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ (22001)

    25

    A.M.

    ΕΠΩΝΥΜΟ

    ΟΝΟΜΑ

    ΚΛΑΔ.

    ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ

    ΟΡΓΑΝΙΚΗ ΘΕΣΗ

    213809

    ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΩΤΟΥ

    ΣΟΦΙΑ

    ΠΕ06

    ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ

    7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΞΑΝΘΗΣ

    ΞΑΝΘΗΣ (23701)

    203402

    ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ

    ΕΥΘΥΜΙΑ

    ΠΕ06

    ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ

    ΓΕΛ ΣΟΡΩΝΗΣ

    Α΄ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ (21001)

    26

    A.M.

    ΕΠΩΝΥΜΟ

    ΟΝΟΜΑ

    ΚΛΑΔ.

    ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ

    ΟΡΓΑΝΙΚΗ ΘΕΣΗ

    199312

    ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ

    ΟΛΓΑ

    ΠΕ15

    ΟΙΚΙΑΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ

    18ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΩΝ

    Α΄ΑΘΗΝΑΣ (26101)

    225889

    ΤΖΙΟΥΒΑΡΑ

    ΓΕΩΡΓΙΑ

    ΠΕ15

    ΟΙΚΙΑΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ

    1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΙΚΡΑΣ

    Α΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (21901)

    27

    A.M.

    ΕΠΩΝΥΜΟ

    ΟΝΟΜΑ

    ΚΛΑΔ.

    ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ

    ΟΡΓΑΝΙΚΗ ΘΕΣΗ

    192984

    ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ

    ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

    ΠΕ02

    ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ

    7ο ΓΕΛ ΑΘΗΝΩΝ

    Α΄ΑΘΗΝΑΣ (26101)

    222581

    ΣΕΦΕΡΛΗ

    ΜΑΡΙΑ

    ΠΕ02

    ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ

    1ο ΓΕΛ ΡΑΦΗΝΑΣ

    Α΄ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ (26201)

    28

    A.M.

    ΕΠΩΝΥΜΟ

    ΟΝΟΜΑ

    ΚΛΑΔ.

    ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ

    ΟΡΓΑΝΙΚΗ ΘΕΣΗ

    213062

    ΒΡΥΩΝΗΣ

    ΗΛΙΑΣ

    ΠΕ04.01

    ΦΥΣΙΚΟΣ

    3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ

    ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ (26301)

    703491

    ΥΦΑΝΤΗ

    ΧΡΥΣΟΥΛΑ

    ΠΕ04.01

    ΦΥΣΙΚΟΣ

    ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΝΙΣΣΑΣ

    ΠΕΛΛΑΣ (23801)

    29

    A.M.

    ΕΠΩΝΥΜΟ

    ΟΝΟΜΑ

    ΚΛΑΔ.

    ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ

    ΟΡΓΑΝΙΚΗ ΘΕΣΗ

    192949

    ΖΕΡΒΑ

    ΜΕΡΟΠΗ

    ΠΕ02

    ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ

    1ο ΓΕΛ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

    ΛΕΥΚΑΔΑΣ (23401)

    182576

    ΧΑΛΚΗ

    ΑΥΓΗ

    ΠΕ02

    ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ

    1ο ΓΕΛ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

    ΠΡΕΒΕΖΑΣ (24001)

     του Νεκτάριου Κορδή

    Loading...
  • Δίκτυο ανεξάρτητων διαφημίσεων
    loading...