• Ενημερωτικό Σημείωμα: Τοποθετήσεις εκπαιδευτικών στα Ειδικά σχολεία και τμήματα ένταξης στο ΠΥΣΠΕ Ηρακλείου

    ΠΑΙΔΕΙΑ 🕔09/10/2015 - 14:46 | Author: Newsroom
    ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ
    ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ Π.Ε.
    ΛΑΜΠΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ
    ΑΙΡΕΤΟΣ ΠΥΣΠΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
    ΚΙΝ. 6972495042
    ofiii@yahoo.gr
    ΜΑΚΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
    ΑΝ. ΑΙΡΕΤΟΣ
    ΠΥΣΠΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
    ΚΙΝ. 6932708450
    makrakisg@gmail.com
    Ενημερωτικό Σημείωμα: Τοποθετήσεις εκπαιδευτικών στα Ειδικά σχολεία και τμήματα ένταξης στο ΠΥΣΠΕ Ηρακλείου

    Την Παρασκευή 9-10-2015 πραγματοποιήθηκαν οι τοποθετήσεις των συναδέλφων εκπαιδευτικών στα Ειδικά σχολεία και τμήματα ένταξης
    Τοποθετήσεις στα Ειδικά Δημοτικά σχολεία και τμήματα ένταξης:
    Σχολείο
    Όνομα συναδέλφου
    2ο Ειδικό Ηρακλείου
    Τσαγκαλίδης Γεώργιος
    2ο Ειδικό Ηρακλείου
    Παγίδα Ελένη
    32ο Τ.Ε.
    Τριανταφυλλίδου Λύδια-Ανδρομάχη
    Ειδικό Μοιρών
    Ντρουγκούλη Θεανώ
    15ο Τ.Ε.
    Κάντσου Αγγελική
    1Ο Ειδικό Ηρακλείου
    Ροδιτάκη Ευθυμία
    20ο Τ.Ε.
    Δερμιτζάκη Ελευθερία
    17ο Τ.Ε.
    Καραμιχάλης Σάββας
    10ο Τ.Ε.
    Βασιλείου Παναγιώτης
    2ο Ειδικό Ηρακλείου
    Κρυστάλλης Παναγιώτης
    3ο Ειδικό Ηρακλείου
    Χριστοφάκη Δήμητρα
    2ο Ειδικό Ηρακλείου
    Λαμπράκη Κωνσταντίνα
    52ο Τ.Ε.
    Σακκαδάκης Κωνσταντίνος
    3ο Ειδικό Ηρακλείου
    Καρπουτζάκη Χρυσούλα
    2ο Ειδικό Μοιρών
    Μαργαριτίδου Δήμητρα
    3ο Ειδικό Ηρακλείου
    Κορνελάκη Έφη
    3ο Ειδικό Ηρακλείου
    Καστρινάκης Γεώργιος
    3ο Ειδικό Ηρακλείου
    Τάνου Κατερίνα
    3ο Ειδικό Ηρακλείου
    Χριστοδούλου Κυπριάνα
    3ο Ειδικό Ηρακλείου
    Πασχονίδου Χριστίνα
    Αγ. Παρασκιές
    Χρονάκη Μαρία
    3ο Αλικαρνασσού
    Κιόρογλου Κωνσταντίνος
    2ο Ειδικό Ηρακλείου
    Αγγελοπούλου Ελευθερία
    1ο Αρχανών Τ.Ε.
    Τσιαούσκογλου Ζωή
    Ειδικό Αρκαλοχωρίου
    Δαγκούλη Βασιλική
    Προφήτης Ηλίας Τ.Ε.
    Ανδριάδης Χαράλαμπος
    23ο Ηρακλείου Τ.Ε.
    Τσογγίδης Αναστάσιος
    1ο Αρκαλοχωρίου Τ.Ε.
    Φράγκου Βασιλική
    Ειδικό Αρκαλοχωρίου
    Πασχαλίδης Κωνσταντίνος
    Ειδικό Αρκαλοχωρίου
    Μήνου Χαρίκλεια
    45ο Ηρακλείου
    Αγγελίδου Πασχαλία
    2ο Αλικαρνασσού
    Παπαντώνη Αναστασία
    Καπαριανά
    Θώμος Γιώργος
    1ο Γαζίου
    Πολυμερίδου Ελπίδα
    2ο Βουτών
    Παράσχου Κωνσταντίνα
    Γέργερη
    Παχούμη Κωνσταντίνα
    2ο Ειδικό Μοιρών
    Τζάλη Ελένη
    2ο Αρκαλοχωρίου Τ.Ε.
    Γούσιου Αντωνία
    2ο Ειδικό Μοιρών
    Μαμαλάκη Ελένη
    Τοποθετήσεις στα Ειδικά Νηπιαγωγεία και τμήματα ένταξης:

    Σχολείο
    Όνομα Συναδέλφου
    18ο Ηρακλείου
    Μαυράκη Κατερίνα
    35ο Ηρακλείου
    Σισαμάκη Ελένη
    1ο Ειδικό Ηρακλείου
    Βακιρτζή Εύα
    1ο Ειδικό Ηρακλείου
    Παγωμένου Μαρία
    2ο Αρκαλοχωρίου
    Χουλάκη Κατερίνα
    1ο Μοιρών
    Σηφάκη Ελευθερία
    Τοποθετήσεις για Νοηματική:

    Σχολείο
    Όνομα Συναδέλφου
    Ειδικό Μοιρών
    Θεοδωρίδου Γεωργία
    Ειδικό Ηρακλείου
    Ζιώγα Ζωή
    Loading...
  • loading...