• 23-12-14 Υποχρεωτικές μετατάξεις και τροποποιήσεις υποχρεωτικών μετατάξεων

    ΠΑΙΔΕΙΑ 🕔23/12/2014 - 14:29 | Author: Newsroom

    ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ

    Από το Υπουργείο Παιδείας και Θρησκευμάτων ανακοινώνεται η αριθμ. 209304/Ε1/22-12-2014 υπουργική απόφαση υποχρεωτικών μετατάξεων εκπαιδευτικών Β/θμιας Εκπαίδευσης σε θέσεις εκπαιδευτικών στην Α/θμια Εκπαίδευση και τροποποιήσεων υποχρεωτικών μετατάξεων εκπαιδευτικών της Α/θμιας εκπαίδευσης.

    Α. Υποχρεωτικές μετατάξεις εκπαιδευτικών Β/θμιας Εκπαίδευσης σε θέσεις εκπαιδευτικών στην Α/θμια Εκπαίδευση :

    Α/Α ΑΜ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΚΛΑ- ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ Δ.Ε. ΟΡΓΑΝΙΚΗΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ Π.Ε. ΜΕΤΑΤΑΞΗΣ
    1 227542 ΑΒΑΡΑΚΗ ΑΝΝΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΕ05 ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ Β΄
    2 218966 ΑΓΡΑΦΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ05 ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
    3 176216 ΑΗΔΩΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΠΕ05 ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α΄
    4 214434 ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΕ11 ΧΙΟΥ ΚΑΒΑΛΑΣ
    5 224045 ΑΛΕΞΟΥΔΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΠΕ06 ΑΙΤΩΛ/ΝΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
    6 213589 ΑΝΕΣΤΗ ΑΝΝΑ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΠΕ06 ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
    7 218976 ΑΝΤΩΝΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΠΑΝΑΓΟΣ ΠΕ05 ΛΑΚΩΝΙΑΣ ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
    8 211450 ΑΡΖΟΓΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ-ΣΟΥΛΤΑΝΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕ20 ΛΑΚΩΝΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
    9 187846 ΑΤΣΑΛΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΠΕ19 ΑΘΗΝΑΣ Β΄ ΑΘΗΝΑΣ Β΄
    10 214028 ΒΑΒΙΤΣΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕ07 ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α΄
    11 220205 ΒΑΛΣΑΜΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕ19 ΡΕΘΥΜΝΗΣ ΡΕΘΥΜΝΗΣ
    12 224618 ΒΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕ08 ΚΟΖΑΝΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
    13 227819 ΒΑΟΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΠΕ11 ΡΕΘΥΜΝΗΣ ΡΕΘΥΜΝΗΣ
    14 215320 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΕ20 ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
    15 218989 ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕ05 ΚΥΚΛΑΔΩΝ ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
    16 223867 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕ05 ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
    17 210765 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕ20 ΑΙΤΩΛ/ΝΙΑΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
    18 229486 ΒΗΣΣΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕ20 ΚΥΚΛΑΔΩΝ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
    19 215328 ΒΙΣΒΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕ19 ΕΒΡΟΥ ΗΜΑΘΙΑΣ
    20 208978 ΒΡΟΝΤΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕ20 ΕΥΒΟΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ Β΄
    21 198334 ΓΑΛΑΝΗ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΠΕ05 ΑΙΤΩΛ/ΝΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ Γ΄
    22 208034 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΕ11 ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
    23 229034 ΓΙΟΒΑΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕ06 ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ ΣΕΡΡΩΝ
    24 227847 ΓΙΟΒΑΝΗ ΧΡΥΣΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΕ11 ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΘΗΝΑΣ Β΄
    25 208997 ΓΙΟΒΑΝΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΕ19 ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ
    26 198476 ΓΚΑΛΤΑΝΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΠΕ06 ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β΄
    27 203213 ΓΚΟΤΣΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕ06 ΡΕΘΥΜΝΗΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
    28 216879 ΓΚΟΥΤΟΥΛΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΕ20 ΚΥΚΛΑΔΩΝ ΣΕΡΡΩΝ
    29 227856 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ ΠΕ11 ΣΑΜΟΥ ΚΟΖΑΝΗΣ
    30 229039 ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΕ06 ΑΙΤΩΛ/ΝΙΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
    31 210805 ΔΑΛΕΖΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΡΚΟΣ ΠΕ20 ΚΥΚΛΑΔΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
    32 219010 ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕ05 ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
    33 203025 ΔΑΦΝΑ ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕ05 ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΑΘΗΝΑΣ Α΄
    34 203916 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕ11 ΚΥΚΛΑΔΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β΄
    35 223890 ΔΗΜΟΥΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΕ05 ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
    36 209024 ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΕΛΕΝΗ ΦΩΤΙΟΣ ΠΕ19 ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
    37 190532 ΔΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕ11 ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ
    38 210819 ΔΟΥΡΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΠΕ20 ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α΄
    39 213492 ΖΑΡΜΠ ΑΝΝΑ ΠΑΥΛΟΣ ΠΕ05 ΚΥΚΛΑΔΩΝ ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
    40 209037 ΖΑΡΟΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΠΕ19 ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
    41 210469 ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕ06 ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
    42 219750 ΖΑΧΑΡΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕ11 ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
    43 229500 ΖΗΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ19 ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
    44 195861 ΖΙΑΒΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΡΟΥΣΣΗΣ ΠΕ11 ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
    45 208084 ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕ11 ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ
    46 213685 ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΑΥΛΟΣ ΠΕ06 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α΄
    47 219030 ΚΑΖΑΝΤΖΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕ05 ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ
    48 215441 ΚΑΠΑΡΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕ19 ΕΒΡΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β΄
    49 208100 ΚΑΠΝΙΑΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΕ11 ΧΙΟΥ ΞΑΝΘΗΣ
    50 211485 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕ20 ΡΟΔΟΠΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
    51 199858 ΚΑΡΑΙΣΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΕ19 ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
    52 215453 ΚΑΡΑΚΟΥΣΗ ΠΕΛΑΓΙΑ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΕ20 ΑΡΤΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β΄
    53 198852 ΚΑΡΑΚΩΤΤΑ ΣΟΥΛΤΑΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ08 ΚΙΛΚΙΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α΄
    54 199873 ΚΑΡΑΤΣΙΒΟΥΛΗ ΒΑΪΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕ19 ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
    55 199889 ΚΑΤΣΟΥΛΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΕ19 ΑΘΗΝΑΣ Α΄ ΠΙΕΡΙΑΣ
    56 229075 ΚΕΚΕΛΗ ΣΟΦΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΠΕ06 ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
    57 199077 ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΠΕ11 ΡΕΘΥΜΝΗΣ ΡΕΘΥΜΝΗΣ
    58 180812 ΚΙΚΙΜΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕ05 ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
    59 224961 ΚΟΛΟΒΟΣ ΑΝΕΣΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ11 ΦΩΚΙΔΑΣ ΠΕΛΛΑΣ
    60 210690 ΚΟΛΟΚΥΘΑ ΜΑΙΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΕ05 ΗΛΕΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ Δ΄
    61 214534 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ11 ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΞΑΝΘΗΣ
    62 184133 ΚΟΡΟΜΗΛΙΑ ΝΙΚΗ ΠΑΥΛΟΣ ΠΕ05 ΑΡΤΑΣ ΑΘΗΝΑΣ Β΄
    63 224969 ΚΟΥΛΤΖΗ ΑΝΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕ11 ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
    64 203992 ΚΟΥΝΑΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΕ11 ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
    65 209101 ΚΟΥΝΤΟΥΜΑΔΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ ΠΕ20 ΚΟΖΑΝΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
    66 193829 ΚΟΥΡΑΝΤΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ05 ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ Γ΄
    67 225818 ΚΟΥΤΙΝΟΥΔΗ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕ07 ΑΧΑΪΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β΄
    68 216103 ΚΥΡΑΤΣΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΗΛΙΑΣ ΠΕ19 ΑΙΤΩΛ/ΝΙΑΣ ΠΕΛΛΑΣ
    69 219786 ΚΥΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΕ11 ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
    70 214544 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΕ11 ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ ΚΙΛΚΙΣ
    71 213762 ΚΥΡΙΤΣΗ ΑΡΕΤΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΕ06 ΗΛΕΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ Γ΄
    72 224431 ΚΥΡΤΛΙΩΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΕ07 ΔΡΑΜΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
    73 209119 ΛΑΣΚΑΡΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΕ19 ΗΜΑΘΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α΄
    74 167142 ΛΕΒΕΝΤΑΚΗ ΦΙΛΙΩ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΜΙΧΑΗΛ ΠΕ19 Β΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β΄
    75 216114 ΛΕΤΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕ19 ΑΙΤΩΛ/ΝΙΑΣ ΑΡΤΑΣ
    76 224155 ΛΙΑΣΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ06 ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ ΚΟΖΑΝΗΣ
    77 216116 ΛΟΤΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΕ20 ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ
    78 204523 ΜΑΓΝΗΣΑΛΗ ΤΡΥΓΩΝΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΕ16 ΚΙΛΚΙΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β΄
    79 182764 ΜΑΛΑΤΕΣΤΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΠΑΤΙΣΤΑΣ ΠΕ05 ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΘΗΝΑΣ Δ΄
    80 224643 ΜΑΝΟΥΡΗ ΛΕΥΚΗ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕ08 ΚΟΖΑΝΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
    81 216120 ΜΑΝΟΥΣΑΚΑΣ ΜΑΝΟΥΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕ20 ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ
    82 199969 ΜΑΟΥ ΝΑΠΟΛΕΩΝ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕ19 ΔΡΑΜΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α΄
    83 225022 ΜΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΜΙΧΑΗΛ ΠΕ11 ΡΕΘΥΜΝΗΣ ΡΕΘΥΜΝΗΣ
    84 215566 ΜΑΡΚΟΥΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΠΕ19 ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
    85 200416 ΜΑΣΤΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕ20 Α΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α΄
    86 194405 ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΠΕ11 ΚΑΒΑΛΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α΄
    87 225026 ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΤΙΝΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΠΕ11 ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΟΖΑΝΗΣ
    88 227608 ΜΕΘΕΝΙΤΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΠΕ05 ΧΙΟΥ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
    89 204052 ΜΟΣΚΟΦΙΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΕ11 ΛΕΣΒΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α΄
    90 228020 ΜΟΥΖΙΟΥΡΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕ11 ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ Β΄
    91 219099 ΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕ05 ΚΥΚΛΑΔΩΝ ΑΘΗΝΑΣ Α΄
    92 213527 ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕ05 ΛΕΣΒΟΥ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
    93 209154 ΜΠΑΡΜΠΑΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΕ19 ΑΙΤΩΛ/ΝΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β΄
    94 216153 ΜΠΟΥΣΗ ΜΑΡΙΑ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ ΠΕ19 ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
    95 225829 ΜΥΛΩΝΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕ07 ΖΑΚΥΝΘΟΥ ΑΘΗΝΑΣ Α΄
    96 223965 ΜΩΡΑΙΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕ05 ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
    97 194449 ΝΙΚΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΕ11 ΡΕΘΥΜΝΗΣ ΡΕΘΥΜΝΗΣ
    98 224191 ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΔΙΑΛΕΧΤΗ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΠΕ06 ΧΙΟΥ ΕΒΡΟΥ
    99 227739 ΝΙΜΑΝΤ ΝΑΝΤΙΝΕ-ΛΟΥΙ ΦΕΡΝΤΙΝΑΝΤ ΠΕ07 ΑΙΤΩΛ/ΝΙΑΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
    100 224195 ΝΤΑΤΣΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΡΙΖΟΣ ΠΕ06 ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
    101 215635 ΝΤΟΝΤΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΕ20 ΕΥΒΟΙΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
    102 227621 ΞΕΝΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΕ05 ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ Δ΄
    103 203596 ΟΡΦΑΝΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕ08 ΣΑΜΟΥ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
    104 176410 ΠΑΓΟΥΛΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΠΕ05 ΕΥΒΟΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ Β΄
    105 219835 ΠΑΛΛΙΚΑΡΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕ11 ΛΕΣΒΟΥ ΣΕΡΡΩΝ
    106 205461 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕ19 ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α΄
    107 224499 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΦΑΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΕ07 ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ
    108 205748 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΕ20 ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α΄
    109 200449 ΠΑΝΤΑΚΟΥΔΗΣ ΔΗΜΟΣ ΣΙΔΕΡΗΣ ΠΕ20 ΠΕΛΛΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α΄
    110 219842 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΘΩΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ11 ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
    111 205481 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΙΜΟΣ ΠΕ19 ΣΕΡΡΩΝ ΣΕΡΡΩΝ
    112 229536 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕ20 ΕΥΒΟΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ Β΄
    113 213874 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΕ06 ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ
    114 225103 ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕ11 ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
    115 190408 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕ06 ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
    116 203403 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕ06 ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
    117 225109 ΠΑΠΑΞΑΝΘΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΠΕ11 ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
    118 190575 ΠΑΠΑΣΑΒΟΓΛΟΥ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΗΣ ΠΕ11 ΚΟΖΑΝΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β΄
    119 203119 ΠΑΤΣΑΛΗ ΕΛΕΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕ05 ΣΑΜΟΥ ΑΘΗΝΑΣ Γ΄
    120 225125 ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΠΕ11 ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
    121 198688 ΠΕΡΔΙΚΗ ΜΑΡΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΕ06 ΞΑΝΘΗΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
    122 216183 ΠΕΤΡΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ19 ΚΥΚΛΑΔΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ
    123 216189 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕ20 ΚΥΚΛΑΔΩΝ ΑΘΗΝΑΣ Δ΄
    124 211019 ΠΟΥΝΤΖΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ ΠΕ19 ΛΑΚΩΝΙΑΣ ΑΧΑΪΑΣ
    125 211024 ΠΡΟΥΣΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΠΕ20 ΣΑΜΟΥ ΠΕΛΛΑΣ
    126 215697 ΡΑΠΤΗ ΕΛΕΝΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΕ19 ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΠΕΛΛΑΣ
    127 205528 ΡΑΦΤΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕ19 ΠΙΕΡΙΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
    128 200124 ΡΟΚΟΥΔΗ ΠΕΤΡΟΥΛΑ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΠΕ19 ΑΘΗΝΑΣ Δ΄ ΑΘΗΝΑΣ Δ΄
    129 228115 ΡΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΕ11 ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
    130 224538 ΣΑΠΟΥΝΤΖΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕ07 ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ Α΄
    131 219348 ΣΕΜΕΡΤΖΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΡΙΣΤΑΓΟΡΑΣ ΠΕ06 ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ Δ΄
    132 227760 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΕ07 ΣΑΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α΄
    133 207518 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕ05 ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΔΡΑΜΑΣ
    134 184877 ΣΤΑΓΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΙΧΑΗΛ ΠΕ11 ΡΕΘΥΜΝΗΣ ΡΕΘΥΜΝΗΣ
    135 228135 ΣΤΑΘΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕ11 ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ ΑΧΑΪΑΣ
    136 224248 ΣΤΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕ06 ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΑΘΗΝΑΣ Β΄
    137 225177 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ11 ΡΕΘΥΜΝΗΣ ΡΕΘΥΜΝΗΣ
    138 199164 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕ11 ΚΥΚΛΑΔΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ
    139 184184 ΣΥΛΒΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕ05 ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
    140 228143 ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΠΑΓΩΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕ11 ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
    141 215752 ΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕ20 ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
    142 213565 ΤΑΥΣΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΠΕ05 ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΑΘΗΝΑΣ Γ΄
    143 219152 ΤΕΒΕΤΖΙΔΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ ΜΙΧΑΗΛ ΠΕ05 ΑΡΤΑΣ ΣΕΡΡΩΝ
    144 227765 ΤΕΡΖΙΔΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΣΟΛΟΜΩΝ ΠΕ07 ΛΕΣΒΟΥ ΗΜΑΘΙΑΣ
    145 224564 ΤΟΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ07 ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
    146 219155 ΤΟΥΦΕΞΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΕ05 ΧΙΟΥ ΔΡΑΜΑΣ
    147 199170 ΤΣΑΓΛΙΩΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΕ11 ΡΕΘΥΜΝΗΣ ΡΕΘΥΜΝΗΣ
    148 205614 ΤΣΙΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕ19 ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΑΧΑΪΑΣ
    149 207693 ΤΣΙΛΗ ΟΥΡΑΝΙΑ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕ06 ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
    150 209288 ΤΣΟΥΒΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕ19 ΛΑΚΩΝΙΑΣ ΑΧΑΪΑΣ
    151 219166 ΦΑΣΟΥΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕ05 ΗΛΕΙΑΣ ΑΧΑΪΑΣ
    152 206404 ΦΑΤΟΥΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΠΕ06 ΚΥΚΛΑΔΩΝ ΑΘΗΝΑΣ Γ΄
    153 224026 ΦΙΛΙΠΠΑΤΟΥ ΙΣΜΗΝΗ ΜΑΡΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕ05 ΑΙΤΩΛ/ΝΙΑΣ ΑΧΑΪΑΣ
    154 203488 ΦΟΥΤΖΙΤΖΗ ΜΑΡΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΠΕ06 ΚΟΖΑΝΗΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
    155 224035 ΧΑΤΖΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕ05 ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
    156 219912 ΧΑΤΖΗΠΕΤΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΕ11 ΛΕΣΒΟΥ ΣΕΡΡΩΝ
    157 220835 ΧΑΨΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΦΩΤΙΟΣ ΠΕ07 ΠΕΛΛΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α΄

    Β. Τροποποιήσεις Υποχρεωτικών μετατάξεων εκπαιδευτικών της Α/θμιας Εκπαίδευσης :

    Α/Α ΑΜ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΚΛΑ-ΔΟΣ ΔΝΣΗ Π.Ε. ΑΡΧΙΚΗΣ ΜΕΤΑΤΑΞΗΣ ΔΝΣΗ Π.Ε. ΤΡΟΠΟΠΟΙΗΣΗΣ ΜΕΤΑΤΑΞΗΣ
    1 224307 ΑΓΡΑΦΙΩΤΗ ΣΥΛΒΙΑ ΑΝΤΖΕΛΑ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΠΕ07 ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α΄
    2 170724 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕ05 ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ Β΄
    3 207994 ΑΛΑΜΠΟΥΡΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕ11 ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
    4 176223 ΑΜΠΑΤΖΗ ΑΡΙΕΤΤΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΕ05 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α΄
    5 208005 ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΕ11 ΕΥΒΟΙΑΣ ΣΕΡΡΩΝ
    6 213472 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ05 ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
    7 215313 ΑΣΚΟΝΙΤΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕ19 ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
    8 229021 ΒΕΝΤΙΣΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕ06 ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
    9 195777 ΒΛΑΖΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΕΜΜΑΝΟΥΗ ΠΕ06 ΗΜΑΘΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β΄
    10 207472 ΒΛΑΜΗ ΚΟΡΝΗΛΙΑ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΠΕ05 ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ Α΄
    11 220849 ΒΛΑΧΟΥ ΕΛΕΝΗ ΒΥΡΩΝ ΠΕ08 ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β΄
    12 208976 ΒΟΤΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΠΕ19 ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
    13 224061 ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΕΛΕΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕ06 ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ Γ΄
    14 170747 ΒΟΥΤΥΡΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΕ05 ΑΘΗΝΑΣ Δ΄ ΑΘΗΝΑΣ Β΄
    15 224341 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕ07 ΚΙΛΚΙΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β΄
    16 176262 ΓΙΓΑ ΑΜΑΛΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕ05 ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β΄
    17 701945 ΓΙΩΤΑΚΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕ08 ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
    18 224870 ΓΚΙΟΥΡΤΖΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΘΩΜΑΣ ΠΕ11 ΚΟΖΑΝΗΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
    19 184115 ΓΚΟΥΜΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕ05 ΠΕΛΛΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α΄
    20 209013 ΓΟΥΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΩΤΙΟΣ ΠΕ19 ΚΟΖΑΝΗΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
    21 224087 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕ06 ΚΥΚΛΑΔΩΝ ΑΧΑΪΑΣ
    22 223894 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΕ05 ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΑΘΗΝΑΣ Α΄
    23 216047 ΖΑΡΕΝΤΗ ΜΑΡΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕ20 ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
    24 210470 ΖΑΦΕΙΡΟΥΔΗ ΣΟΦΙΑ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΠΕ06 ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
    25 199063 ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ11 ΚΑΒΑΛΑΣ ΔΡΑΜΑΣ
    26 182142 ΘΕΟΛΟΓΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕ20 ΗΜΑΘΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β΄
    27 213496 ΚΑΜΠΑΝΑ ΕΥΓΕΝΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕ05 ΑΘΗΝΑΣ Α΄ ΑΘΗΝΑΣ Γ΄
    28 224929 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕ11 ΑΘΗΝΑΣ Γ΄ ΑΘΗΝΑΣ Α΄
    29 209073 ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΥΔΗ ΣΟΦΙΑ ΖΗΣΗΣ ΠΕ19 ΗΛΕΙΑΣ ΑΧΑΪΑΣ
    30 227914 ΚΑΡΑΜΑΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕ11 ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ Δ΄
    31 176311 ΚΑΡΑΤΣΩΛΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕ05 ΑΘΗΝΑΣ Β΄ ΛΑΡΙΣΑΣ
    32 215468 ΚΑΤΙΡΤΖΟΓΛΟΥ ΣΟΦΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕ19 ΕΒΡΟΥ ΣΕΡΡΩΝ
    33 210216 ΚΑΤΣΙΟΥΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΠΕ08 ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α΄
    34 208125 ΚΛΑΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΕ11 ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
    35 180819 ΚΟΡΔΑ ΞΑΝΘΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΕ05 ΗΜΑΘΙΑΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
    36 180820 ΚΟΡΚΟΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΕ05 ΣΕΡΡΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β΄
    37 180822 ΚΟΥΚΟΥΒΙΝΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕ05 ΠΕΛΛΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β΄
    38 227955 ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΕ11 ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ Β΄
    39 208140 ΚΟΥΣΟΥΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ ΛΟΥΚΑΣ ΠΕ11 ΞΑΝΘΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α΄
    40 194357 ΚΟΥΤΣΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕ11 ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
    41 190552 ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ11 ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
    42 190553 ΚΥΡΙΑΖΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΠΕ11 ΚΑΒΑΛΑΣ ΔΡΑΜΑΣ
    43 229095 ΛΑΓΔΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕ06 ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
    44 401127 ΛΗΜΝΑΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΕ05 ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ Δ΄
    45 200402 ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕ20 ΗΜΑΘΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β΄
    46 225018 ΜΑΝΕΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΕ11 ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α΄
    47 226140 ΜΑΡΙΝΗ ΕΛΕΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΕ16 ΚΥΚΛΑΔΩΝ ΑΘΗΝΑΣ Δ΄
    48 188038 ΜΕΛΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕ19 ΑΘΗΝΑΣ Γ΄ ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
    49 186244 ΜΙΖΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΕ11 ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
    50 228015 ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΠΕ11 ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ Δ΄
    51 208179 ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΘΩΜΑΣ ΠΕ11 ΚΟΖΑΝΗΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
    52 209147 ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕ19 ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
    53 216143 ΜΠΑΝΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΕ20 ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
    54 205404 ΜΠΑΣΔΕΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΕ19 ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ Β΄
    55 215601 ΜΠΙΛΙΟΥΣΗ ΣΟΦΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΕ20 ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
    56 208196 ΜΥΛΩΝΑΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΘΩΜΑΣ ΠΕ11 ΠΙΕΡΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
    57 214590 ΝΑΘΑΝΑΗΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΠΕ11 ΛΕΣΒΟΥ ΔΡΑΜΑΣ
    58 225070 ΝΤΑΚΟΥ ΑΛΙΚΗ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΕ11 ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
    59 180891 ΝΤΑΛΕΚΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΕ05 ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ Γ΄
    60 185452 ΝΤΑΜΠΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΕ11 ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
    61 190565 ΝΤΙΚΟΥΔΗΣ ΔΗΜΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕ11 ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
    62 190566 ΝΤΙΜΕΡΤΖΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΑ ΛΟΥΚΑΣ ΠΕ11 ΚΙΛΚΙΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β΄
    63 225080 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΕ11 ΕΥΒΟΙΑΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
    64 203097 ΟΜΟΥΡΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΕ05 ΚΙΛΚΙΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β΄
    65 229136 ΠΑΛΑΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕ06 ΠΙΕΡΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
    66 700526 ΠΑΛΙΓΙΑΝΝΗΣ ΖΗΣΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΠΕ11 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
    67 219836 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΕ11 ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
    68 205466 ΠΑΝΙΤΣΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΠΕ19 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α΄
    69 204098 ΠΑΝΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕ11 ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
    70 209189 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΕ20 ΗΛΕΙΑΣ ΑΧΑΪΑΣ
    71 170900 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕ05 ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ Β΄
    72 214608 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΠΕ11 ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
    73 214609 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕ11 ΞΑΝΘΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
    74 206164 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕ19 ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β΄
    75 219846 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΦΕΝΤΟΥΛΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕ11 ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
    76 216176 ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΕ20 ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
    77 208222 ΠΑΠΑΚΡΙΒΟΣ ΛΥΣΑΝΔΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΕ11 ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
    78 225118 ΠΑΡΙΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕ11 ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΛΛΑΣ
    79 194506 ΠΕΝΛΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΕ11 ΚΟΖΑΝΗΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
    80 180927 ΠΛΑΤΑΡΑ ΖΑΦΕΙΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ05 ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ Β΄
    81 215685 ΠΟΡΠΟΔΑ ΑΡΙΑΔΝΗ ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΠΕ19 ΚΥΚΛΑΔΩΝ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
    82 219871 ΣΑΒΒΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕ11 ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
    83 220215 ΣΑΓΡΗ ΜΑΡΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕ19 ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
    84 213551 ΣΑΜΑΡΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΗΛΙΑΣ ΠΕ05 ΣΕΡΡΩΝ ΔΡΑΜΑΣ
    85 190420 ΣΑΜΑΡΙΝΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕ06 ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α΄
    86 228118 ΣΑΜΕΝΤΖΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕ11 ΑΘΗΝΑΣ Β΄ ΑΘΗΝΑΣ Α΄
    87 176463 ΣΒΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΦΑΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ05 ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΘΗΝΑΣ Β΄
    88 193879 ΣΚΛΑΒΟΥΝΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕ05 ΠΕΛΛΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β΄
    89 216210 ΣΠΕΝΔΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕ20 ΕΒΡΟΥ ΣΕΡΡΩΝ
    90 205574 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕ19 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α΄
    91 229176 ΣΤΟΪΛΑ ΕΛΕΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΕ06 ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΣΕΡΡΩΝ
    92 229556 ΤΖΕΛΗΣ ΣΟΛΩΝ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΠΕ20 ΚΥΚΛΑΔΩΝ ΑΘΗΝΑΣ Β΄
    93 215759 ΤΖΕΤΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΛΙΑΣ ΠΕ20 ΑΡΤΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
    94 167296 ΤΖΙΚΟΥΔΗ ΑΜΑΛΙΑ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΠΕ05 ΚΙΛΚΙΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β΄
    95 229182 ΤΖΙΩΛΑ ΜΑΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕ06 ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
    96 170971 ΤΗΓΑΝΙΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΜΙΧΑΗΛ ΠΕ05 ΚΙΛΚΙΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α΄
    97 213567 ΤΣΑΚΑΓΙΑΝΝΗΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΕ05 ΑΘΗΝΑΣ Β΄ ΑΘΗΝΑΣ Δ΄
    98 208299 ΤΣΙΑΤΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΠΕ11 ΠΕΛΛΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
    99 219161 ΤΣΙΓΚΟΖΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ ΜΗΝΑΣ ΠΕ05 ΕΒΡΟΥ ΔΡΑΜΑΣ
    100 176507 ΤΣΙΡΙΓΚΑ ΟΛΥΜΠΙΑ ΒΑΪΟΣ ΠΕ05 ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α΄
    101 213978 ΤΣΙΤΑΚΙΔΟΥ ΜΑΡΘΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΠΕ06 ΗΜΑΘΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β΄
    102 200231 ΦΑΝΑΡΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕ19 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α΄
    103 225224 ΦΑΡΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕ11 ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
    104 228185 ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΕ11 ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ Α΄
    105 180978 ΦΙΛΙΠΠΟΥΣΗ ΑΝΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕ05 ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ Δ΄
    106 224284 ΦΙΛΝΤΙΣΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΕ06 ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΑΡΤΑΣ
    107 203633 ΦΩΤΙΑΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΕ08 ΗΜΑΘΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α΄
    108 219573 ΧΑΣΙΩΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕ07 ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α΄
    109 200256 ΧΕΙΜΩΝΑΚΗ ΑΡΙΑΔΝΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΕ19 ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ Δ΄
    110 174555 ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕ16 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α΄
    111 203503 ΧΟΥΜΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΠΕ06 ΚΙΛΚΙΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Β΄

    Όσοι εκ των ανωτέρω εκπαιδευτικών υπηρετούν σε σχολικές μονάδες, προκειμένου να μη διαταραχθεί η εύρυθμη λειτουργία των σχολείων, θα παραμείνουν μέχρι τη λήξη του τρέχοντος διδακτικού έτους στα σχολεία που υπηρετούν. Ο χρόνος αυτός θα θεωρείται διανυθείς στη θέση μετάταξης. Οι εκπαιδευτικοί όμως θα λάβουν μέχρι τη λήξη του τρέχοντος διδακτικού έτους τα μόρια της σχολικής μονάδας που υπηρετούν, εφόσον δεν υπολείπονται των μορίων της Δ/νσης στην οποία επιστρέφουν.

    Η εν λόγω απόφαση αναμένεται να δημοσιευθεί στην Εφημερίδα της Κυβερνήσεως προκειμένου να τεθεί σε ισχύ.

    Για το δελτίο τύπου πατήστε εδώ.

    Read More…

    Loading...
  • loading...