Το ψηφοδέλτιο της Ενωτικής Κίνησης Εκπαιδευτικών στο ΠΥΣΠΕ Ηρακλείου, ΑΠΥΣΠΕ Κρήτης και ΚΥΣΠΕ

🕔09/10/2016 16:50
Το ψηφοδέλτιο της Ενωτικής Κίνησης Εκπαιδευτικών στο Ηρακλείου:

ΕΠΩΝΥΜΟ
ΟΝΟΜΑ
ΣΧΟΛΕΙΟ
  1. Αναπολιωτάκη
Στέλλα
5ο Νηπ. Αλικαρνασσού
  1. Αντωνόπουλος
Νίκος
Δ.Σ. Αναλ. Χερσονήσου
  1. Αράπογλου
Αναστασία
21ο Δ.Σ. Ηρακλείου
  1. Καρύδη
Άννα
1ο Δ.Σ. Μαλίων
  1. Κασσωτάκης
Εμμανουήλ
16ο Δ.Σ. Ηρακλείου
  1. Καψαλάκης
Μιχάλης
Δ.Σ. Σίβα Πυργιωτίσσης
  1. Κουριδάκης
Ηρακλής
Δ.Σ. Κοκκίνη Χάνι
  1. Λαμπρογιαννάκης
Θεόφιλος
Δ.Σ. Καλεσών
  1. Λημνιού
Τάνια
25ο Νηπ. Ηρακλείου
  1. Μακράκης
Γιώργος
21ο Δ.Σ. Ηρακλείου
  1. Μαράκη
Ευφροσύνη
Ειδικό Σχολείο Πόμπιας
  1. Μιχελάκης
Γιάννης
1ο Δ.Σ. Αλικαρνασσού
  1. Μουσίκα
Ευστρατία
Δ.Σ. Αγ. Πελαγίας
  1. Νιώτη
Στέλλα
34ο Δ.Σ. Ηρακλείου
  1. Ξενικάκης
Νίκος
Δ.Σ. Κουνάβων
  1. Παπαδόπουλος
Τηλέμαχος
Δ.Σ. Γέργερης
  1. Πιτσαλίδου
Αλεξάνδρα
1ο Δ.Σ. Αγ. Μαρίνας
  1. Χαραλαμπίδου
Αλεξάνδρα
26ο Δ.Σ. Ηρακλείου
  1. Χατζηγελέκη
Ιωάννα
Δ.Σ. Αγ. Βαρβάρας
  1. Ψυλλάκης
Στέφανος
2ο Δ.Σ. Αρκαλοχωρίου


Το ψηφοδέλτιο της Ενωτικής Κίνησης Εκπαιδευτικών στο ΑΠΥΣΠΕ Κρήτης:

ΕΠΩΝΥΜΟ
ΟΝΟΜΑ
ΝΟΜΟΣ
1)Αράπογλου
Χρυσούλα
Ηράκλειο
2)Βρύνα
Ζωή
Ηράκλειο
3)Γιαμαλάκης
Γρηγόρης
Ηράκλειο
4)Δασκαλάκη
Εμμανουέλλα
Λασίθι
5)Δερμιτζάκης
Δημήτρης
Ηράκλειο
6)Καλύβας
Κωνσταντίνος
Λασίθι
7)Καρούζος
Χρήστος
Ηράκλειο
8)Κασωτάκη
Μαρία
Ηράκλειο
9)Κρυοβρυσανάκη
Αθηνά
Ηράκλειο
10)Λεβαντάκης
Γιώργος
Λασίθι
11)Μελεσσανάκη
Μαρία
Ηράκλειο
12)Μουτάκης
Ανδρέας
Λασίθι
13)Νιφόρα
Μάρθα
Ηράκλειο
14)Νουκάκη
Άννα
Χανιά
15)Ξαγοραράκης
Γιάννης
Ηράκλειο
16)Παπαδάκης
Μανώλης
Ηράκλειο
17)Πασπαράκης
Γιάννης
Λασίθι
18)Στουμπίδη
Άννα
Ηράκλειο
19)Τζεδάκη
Κάλλια
Ηράκλειο
20)Τρούλης
Γιώργος
Ρέθυμνο
21)Τσαλαπάκης
Αντώνης
Χανιά
22)Φασουλά
Έφη
Ηράκλειο
23)Χαχλάκης
Γιώργος
Χανιά

Η Ενωτική Κίνηση Εκπαιδευτικών συμμετέχει στις εκλογές του ΚΥΣΠΕ με την ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΕΚ-ΚΙΝΗΣΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ Π.Ε.



Οι υποψήφιοι από την Κρήτη είναι:


1. Καραβέλη Μαριάννα (Ηράκλειο)
2.Καρίνου Βικτωρία (Ρέθυμνο)
3.Λεβαντάκης Γιώργος (Λασίθι)
4.Μακράκης Γιώργος (Ηράκλειο)
5.Μαυρογεννάκης Γιώργος (Χανιά)
6.Μουσίκα Ευστρατία (Ηράκλειο)
7.Μουτάκης Ανδρέας (Λασίθι)
8.Παγώνη Πόπη (Ρέθυμνο)
9.Παπακώστα Βίκυ (Ηράκλειο)
10.Πασπαράκης Γιάννης (Ηράκλειο)
11.Σαιτάκης Γιώργος (Ηράκλειο)
12.Τσιάμος Στέφανος (Λασίθι)
13.Χαλκιαδάκης Κωνσταντίνος (Ρέθυμνο)
Διαφημίσεις (Ανεξάρτητο Δίκτυο)
Όλα τα μεταπτυχιακά σε ένα site !