Σε εκλογική ετοιμότητα η γραμματεία Οργανωτικού της Νέας Δημοκρατίας - όλα τα ονόματα

🕔15/10/2016 11:29

Σε εκλογική εγρήγορση βρίσκεται η ΝΔ και με Απόφαση του Γραμματέα Οργανωτικού Βασίλη Σπανάκη ανακοινώθηκαν οι νέοι Τομεάρχες-Σύνδεσμοι μεταξύ της Γραμματείας Οργανωτικού και των κομματικών οργανώσεων της Νέας Δημοκρατίας.

Η λίστα με όλα τα ονόματα σε ολόκληρη τη χώρα ως εξής:

1. ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΚΑΙ ΘΡΑΚΗΣ

Νομαρχιακή Οργάνωση Δράμας:

Ιωσηφίδης Αλέξανδρος

Νομαρχιακή Οργάνωση Έβρου:

Σοφιανός Παντελής-Μάριος

Νομαρχιακή Οργάνωση Καβάλας:

Βώβος Διονύσιος (Σάκης)

Νομαρχιακή Οργάνωση Ξάνθης:

Μπογιατζής Μάξιμος

Νομαρχιακή Οργάνωση Ροδόπης:

Παπαβραμίδης Κωνσταντίνος

2. ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (πλην Νομού Θεσσαλονίκης)

Νομαρχιακή Οργάνωση Ημαθίας:

Παπαδημητρίου Θωμάς (Μάκης)

Νομαρχιακή Οργάνωση Κιλκίς:

Γκαγκάλη Αικατερίνη

Νομαρχιακή Οργάνωση Πιερίας:

Κλώνος Ελευθέριος

Νομαρχιακή Οργάνωση Πέλλας:

Δαμάκης Θεμιστοκλής (Θέμης)

Νομαρχιακή Οργάνωση Σερρών:

Μπούφος Δημήτριος

Νομαρχιακή Οργάνωση Χαλκιδικής:

Ανδριόπουλος Κωνσταντίνος

3. ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

Νομαρχιακή Οργάνωση Γρεβενών:

Τζήκας Κωνσταντίνος

Νομαρχιακή Οργάνωση Καστοριάς:

Ρεμπετσιώτης Κωνσταντίνος

Νομαρχιακή Οργάνωση Κοζάνης:

Δεληγιαννίδης Παναγιώτης

Νομαρχιακή Οργάνωση Φλώρινας:

Καραγιάννης Δημήτριος

4. ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΗΠΕΙΡΟΥ

Νομαρχιακή Οργάνωση Άρτας:

Ντάνης Βασίλειος

Νομαρχιακή Οργάνωση Θεσπρωτίας:

Τέσσης Γεώργιος

Νομαρχιακή Οργάνωση Ιωαννίνων:

Μουρατίδου Μαρία

Νομαρχιακή Οργάνωση Πρεβέζης:

Βούλγαρης Κοσμάς

5. ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

Νομαρχιακή Οργάνωση Καρδίτσας:

Στραφιώτης Δημήτριος

Νομαρχιακή Οργάνωση Λάρισας:

Κοτρώνης Γεώργιος

Νομαρχιακή Οργάνωση Μαγνησίας:

Πανταζής Αλέξανδρος

Νομαρχιακή Οργάνωση Τρικάλων:

Καρδούλας Νικόλαος

6. ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ

Νομαρχιακή Οργάνωση Ζακύνθου:

Πανόπουλος Χαράλαμπος

Νομαρχιακή Οργάνωση Κέρκυρας:

Νάνος Άγγελος

Νομαρχιακή Οργάνωση Κεφαλληνίας:

Κιτσάκης Ιωάννης

Νομαρχιακή Οργάνωση Λευκάδας:

Ανδριόπουλος Ιωάννης

7. ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ

Νομαρχιακή Οργάνωση Αιτωλοακαρνανίας:

Τζαρούχης Θεόδωρος

Νομαρχιακή Οργάνωση Αχαΐας:

Σκαρμούτσος Αναστάσιος

Νομαρχιακή Οργάνωση Ηλείας:

Κακούρης Γεώργιος

8. ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ

Νομαρχιακή Οργάνωση Βοιωτίας:

Κακάλη Βασιλική (Βίκυ)

Νομαρχιακή Οργάνωση Εύβοιας:

Ιωαννίδης Ιωάννης

Νομαρχιακή Οργάνωση Ευρυτανίας:

Κωσταράς Σπύρος

Νομαρχιακή Οργάνωση Φθιώτιδας:

Αυγερίου Ευμορφία

Νομαρχιακή Οργάνωση Φωκίδας:

Μπόνης Γρηγόριος

9. ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ Α’ ΑΘΗΝΑΣ

Νομαρχιακή Οργάνωση Α1 Αθήνας:

Παπαδοπούλου Ευγενία (Τζένη)

Νομαρχιακή Οργάνωση Α2 Αθήνας:

Σατολιάς Γρηγόριος

10. ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ Β’ ΑΘΗΝΑΣ

Νομαρχιακή Οργάνωση Β1 Αθήνας:

Καραστατήρης Λουκάς

Νομαρχιακή Οργάνωση Β2 Αθήνας:

Καλημέρης Ιωάννης

Νομαρχιακή Οργάνωση Β3 Αθήνας:

Αχείμαστος Αναστάσιος

Νομαρχιακή Οργάνωση Β4 Αθήνας:

Πελοποννήσιος Μιλτιάδης

Νομαρχιακή Οργάνωση Β5 Αθήνας:

Δούρος Ηλίας

11. ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΠΕΡΑΙΩΣ & ΝΗΣΩΝ

Νομαρχιακή Οργάνωση Α΄ Πειραιώς & Νήσων:

Μπανταβάνης Γεώργιος

Νομαρχιακή Οργάνωση Β΄ Πειραιώς:

Γούλας Κωνσταντίνος

12. ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΑΤΤΙΚΗΣ

Νομαρχιακή Οργάνωση Βόρειας Αττικής:

Κάρκας Γεώργιος

Νομαρχιακή Οργάνωση Ανατολικής Αττικής:

Μαυροειδάκος Ιωάννης

Νομαρχιακή Οργάνωση Δυτικής Αττικής:

Ανδρονικίδης Δαμιανός

13. ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ

Νομαρχιακή Οργάνωση Αργολίδας:

Μαγγέλης Χρήστος

Νομαρχιακή Οργάνωση Αρκαδίας:

Παπασωτηρίου Μενέλαος

Νομαρχιακή Οργάνωση Κορινθίας:

Φατούσης Νικόλαος

Νομαρχιακή Οργάνωση Λακωνίας:

Πετροπουλάκης Μιχάλης

Νομαρχιακή Οργάνωση Μεσσηνίας:

Ψύρρας Διονύσιος

14. ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΒΟΡΕΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ

Νομαρχιακή Οργάνωση Λέσβου:

Τρικαλλινός Δημοσθένης

Νομαρχιακή Οργάνωση Λήμνου:

Κυπριώτης Νικόλαος

Νομαρχιακή Οργάνωση Σάμου:

Κούρταλης Κωνσταντίνος

Νομαρχιακή Οργάνωση Χίου:

Ζέρμας Αποστόλης

15. ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΝΟΤΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ

Νομαρχιακή Οργάνωση Κυκλάδων:

Παπαβασιλείου Χριστόδουλος

Νομαρχιακή Οργάνωση Δωδεκανήσου:

Σωτηρόπουλος Γεώργιος

16. ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΡΗΤΗΣ

Νομαρχιακή Οργάνωση Ηρακλείου:

Τζερνιάς Παντελής

Νομαρχιακή Οργάνωση Λασιθίου:

Μαρής Στέργιος

Νομαρχιακή Οργάνωση Ρεθύμνου:

Λυρώνης Ιωάννης

Νομαρχιακή Οργάνωση Χανίων:

Καρινιωτάκης Θεμιστοκλής

17. ΔΙΟΙΚΟΥΣΑ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

Νομαρχιακή Οργάνωση Κεντρικού Τομέα Θεσσαλονίκης

Καρατενίζη Μαρία

Νομαρχιακή Οργάνωση Ανατολικού Τομέα Θεσσαλονίκης

Μέλιος Βασίλειος

Νομαρχιακή Οργάνωση Δυτικού Τομέα Θεσσαλονίκης

Παπαδόπουλος Δημήτριος

Νομαρχιακή Οργάνωση Β’ Θεσσαλονίκης

Φαρσακίδου Σοφία

Επίσης, ορίστηκαν για την Κεντρική Μακεδονία (πλην Νομού Θεσσαλονίκης):

Πρόεδρος Περιφερειακής Οργάνωσης ο Κυριάκος Χαμουζάς, Υπεύθυνη Στρατηγικού Σχεδιασμού & Επικοινωνίας ηΕλένη Φύκα και Υπεύθυνος Οργάνωσης ο Ηλίας Πλιόγκας.

Για την Δυτική Μακεδονία:

Πρόεδρος Περιφερειακής Οργάνωσης η Ευλαμπία Πρωϊου-Βαρζή, Υπεύθυνη Στρατηγικού Σχεδιασμού & Επικοινωνίας ηΓαρυφαλλιά Καρβουνιάρη και Υπεύθυνος Οργάνωσης ο Ιωάννης Μίσκα.

Διαφημίσεις (Ανεξάρτητο Δίκτυο)
Όλα τα μεταπτυχιακά σε ένα site !