Όλες οι τοποθετήσεις του ΠΥΣΠΕ Λασιθίου, από τον αιρετό Αλέξανδρο Αλεξάκη

🕔09/09/2016 20:46
1 ΔΑΤΣΕΡΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 3ο Δ. ΣΧ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
2 ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ Δ. ΣΧ. ΣΦΑΚΑΣ
3 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ Δ. ΣΧ. ΠΑΧΕΙΑΣ ΑΜΜΟΥ
4 ΞΑΝΘΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Δ. ΣΧ. ΚΡΙΤΣΑΣ
5 ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΕΥΡΥΔΙΚΗ Δ. ΣΧ. ΚΑΛΟΥ ΧΩΡΙΟΥ
6 ΚΟΚΑΛΗ ΑΝΝΑ Δ. ΣΧ. ΚΑΛΟΥ ΧΩΡΙΟΥ
7 ΜΠΟΥΚΛΑ ΟΛΓΑ Δ. ΣΧ. ΚΡΙΤΣΑΣ
8 ΤΣΙΤΗΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Δ. ΣΧ. ΣΕΙΣΙΟΥ
9 ΚΟΥΠΑΤΣΙΑΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Δ. ΣΧ. ΣΦΑΚΑΣ
10 ΕΥΧΕΤΖΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Δ. ΣΧ. ΣΦΑΚΑΣ
11 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ Δ. ΣΧ. ΕΛΟΥΝΤΑΣ
12 ΠΛΑΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 5ο Δ. ΣΧ. ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
13 ΠΙΠΕΡΚΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ 4ο Δ. ΣΧ. ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
14 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ Δ. ΣΧ. Ν. ΑΝΑΤΟΛΗΣ
15 ΠΑΘΙΑΚΗ ΜΑΡΙΑ Δ. ΣΧ. ΠΑΛΑΙΚΑΣΤΡΟΥ
16 ΛΑΜΠΟΥΡΑ ΒΑΡΒΑΡΑ Δ. ΣΧ. Ν. ΑΝΑΤΟΛΗΣ
17 ΜΟΥΛΑΤΖΙΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Δ. ΣΧ. ΚΑΛΟΥ ΧΩΡΙΟΥ
18 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ Δ. ΣΧ. ΣΕΙΣΙΟΥ
19 ΚΟΥΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 3ο Δ. ΣΧ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
20 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ-ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Δ. ΣΧ. ΚΡΙΤΣΑΣ
21 ΓΙΩΡΓΟΥΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Δ. ΣΧ. ΜΑΚΡΥ ΓΙΑΛΟΥ
22 ΓΟΥΛΑ ΣΟΦΙΑ 4ο Δ. ΣΧ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
23 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΜΑΡΙΑ Δ. ΣΧ. ΚΟΥΤΣΟΥΡΑ
24 ΖΩΓΡΑΦΑΚΗ ΕΛΕΝΗ Δ. ΣΧ. ΚΟΥΤΣΟΥΡΑ
25 ΠΟΛΥΜΕΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 3ο Δ. ΣΧ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
26 ΔΡΑΓΑΝΗ ΕΙΡΗΝΗ Δ. ΣΧ. ΦΕΡΜΩΝ
27 ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ ΙΩΣΗΦ 1ο Δ.ΣΧ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ
28 ΤΣΑΟΥΣΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ 2ο Δ. ΣΧ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
29 ΦΙΛΙΜΕΓΓΑ ΑΝΝΑ 4ο Δ. ΣΧ. ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
30 ΠΛΑΚΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Δ. ΣΧ. Ν. ΑΝΑΤΟΛΗΣ
31 ΔΡΟΣΟΥΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 4ο Δ. ΣΧ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
32 ΣΟΥΛΙΩΤΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ Δ. ΣΧ. ΚΟΥΤΣΟΥΡΑ
33 ΖΟΥΔΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ Δ. ΣΧ. ΕΛΟΥΝΤΑΣ
34 ΛΑΦΑΖΑΝΗ ΣΟΥΛΤΑΝΑ Δ. ΣΧ. Ν. ΑΝΑΤΟΛΗΣ
35 ΤΖΙΩΝΑ ΓΛΥΚΕΡΙΑ Δ. ΣΧ. ΕΛΟΥΝΤΑΣ
36 ΚΑΠΑΤΣΕΛΟΥ ΣΟΦΙΑ 2ο Δ. ΣΧ. ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
37 ΣΤΕΦΑΝΑΚΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2ο Δ.ΣΧ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ
38 ΙΩΑΝΝΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 4ο Δ. ΣΧ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
39 ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 5ο Δ. ΣΧ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
40 ΣΚΟΡΔΥΛΑΚΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ-ΜΑΡΙΑ 4ο Δ. ΣΧ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
41 ΠΑΝΙΛΑ ΑΝΘΗ Δ. ΣΧ. ΣΕΙΣΙΟΥ
42 ΤΣΙΚΑΛΑΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 4ο Δ. ΣΧ. ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
43 ΣΤΑΜΚΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 4ο Δ. ΣΧ. ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
44 ΧΡΙΣΤΟΥ ΧΑΡΟΥΛΑ 4ο Δ. ΣΧ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
45 ΔΟΪΚΑ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ-ΜΑΡΙΑ Δ. ΣΧ. ΜΥΡΤΟΥ
46 ΛΑΜΠΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Δ. ΣΧ. ΕΛΟΥΝΤΑΣ
47 ΠΟΥΛΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ- ΝΑΥΣΙΚΑ Δ. ΣΧ. ΕΛΟΥΝΤΑΣ
48 ΤΖΙΚΟΥΛΗ ΑΡΓΥΡΙΑ Δ. ΣΧ. Ν. ΑΝΑΤΟΛΗΣ
49 ΚΟΥΪΔΟΥ ΚΡΥΣΤΑΛΛΩ 2ο Δ. ΣΧ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
50 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΗΛΙΑΣ 1ο Δ.ΣΧ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ
51 ΣΤΡΟΓΓΥΛΟΥΔΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ 1ο Δ. ΣΧ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
52 ΚΑΡΑΦΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1ο Δ.ΣΧ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ
53 ΚΑΖΤΑΡΙΔΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ 4ο Δ. ΣΧ. ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
54 ΒΕΛΙΜΠΑΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2ο Δ. ΣΧ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
55 ΛΙΑΝΟΥ ΝΕΡΑΝΤΖΑ Δ. ΣΧ. ΣΕΙΣΙΟΥ
56 ΒΑΗΝΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 2ο Δ. ΣΧ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
57 ΧΑΜΠΟΓΛΟΥ ΚΡΥΣΤΑΛΛΙΑ 1ο Δ.ΣΧ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ
58 ΚΕΧΑΓΙΑ ΜΑΡΙΑ Δ. ΣΧ. ΕΛΟΥΝΤΑΣ
59 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ 2ο Δ. ΣΧ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
60 ΔΕΜΙΡΤΖΟΓΛΟΥ ΛΑΖΑΡΟΣ 1ο Δ.ΣΧ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ
61 ΣΩΤΗΡΑΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2ο Δ.ΣΧ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ
62 ΖΕΡΦΕΙΡΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 5ο Δ. ΣΧ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
63 ΑΗΔΟΝΗ ΝΑΥΣΙΚΑ Δ. ΣΧ. ΣΕΙΣΙΟΥ
64 ΠΑΠΑΖΗΣΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Δ. ΣΧ. ΣΕΙΣΙΟΥ
65 ΗΛΙΑ ΒΕΝΕΤΙΑ 2ο Δ.ΣΧ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ
66 ΜΕΘΕΝΙΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2ο Δ.ΣΧ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ
67 ΜΠΟΥΛΟΓΕΩΡΓΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΔΙΑΘΕΣΗ
68 ΤΑΠΕΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΔΙΑΘΕΣΗ
69 ΙΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ Δ. ΣΧ. ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ
70 ΠΑΠΑΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ-ΜΑΓΔΑΛΗΝΟΥ ΜΥΡΣΙΝΗ Δ. ΣΧ. ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ
71 ΓΑΛΑΝΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ
Δ. ΣΧ. ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ
1 ΑΛΕΞΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1ο ΝΗΠ. ΣΗΤΕΙΑΣ
2 ΑΡΣΕΝΟΥ ΒΑΪΑ 1ο ΝΗΠ. ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3 ΚΛΕΙΣΑΡΧΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 3ο ΝΗΠ. ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4 ΚΑΛΑΪΤΖΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΕΙΡΗΝΗ ΝΗΠ. ΚΕΝΤΡΙΟΥ
5 ΜΟΣΧΟΝΑ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ 4ο ΝΗΠ. ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
6 ΚΟΥΛΗ ΑΓΛΑΙΑ 2ο ΝΗΠ. ΣΗΤΕΙΑΣ
7 ΧΡΟΝΑ ΔΙΟΝΥΣΙΑ 1ο ΝΗΠ. ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
8 ΧΑΤΖΗΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 4ο ΝΗΠ. ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
9 ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ 4ο ΝΗΠ. ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
10 ΤΣΙΟΡΜΠΑΤΖΗ ΜΑΡΙΑ 4ο ΝΗΠ. ΣΗΤΕΙΑΣ
11 ΦΟΥΛΕΔΑΚΗ ΕΥΓΕΝΙΑ ΝΗΠ. ΕΛΟΥΝΤΑΣ
12 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ 1ο ΝΗΠ. ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
13 ΣΤΑΜΑΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 6ο ΝΗΠ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
14 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΗ 6ο ΝΗΠ. ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
15 ΖΟΛΩΤΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 3ο ΝΗΠ. ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
16 ΑΣΤΡΟΠΕΚΑΚΗ ΣΟΦΙΑ ΝΗΠ. ΜΑΚΡΥ ΓΙΑΛΟΥ
17 ΜΙΧΑΛΑΚΑΚΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΝΗΠ. ΜΑΛΩΝ
18 ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 5ο ΝΗΠ. ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
19 ΜΗΤΟΚΟΥ ΠΑΥΛΙΝΑ 2ο ΝΗΠ. ΣΗΤΕΙΑΣ
20 ΖΙΑΚΑ ΑΡΓΥΡΗ 7ο ΝΗΠ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
21 ΧΟΛΕΒΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 4ο ΝΗΠ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
22 ΔΑΓΚΩΝΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΝΗΠ. ΕΛΟΥΝΤΑΣ
23 ΧΑΤΖΗΣΤΑΜΑΤΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΝΗΠ. ΣΦΑΚΑΣ
24 ΛΙΒΕΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΔΙΑΘΕΣΗ ΛΟΓΩ ΑΔΕΙΑΣ ΚΥΗΣΗΣ
25 ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 5ο ΝΗΠ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
26 ΜΑΝΤΖΟΥΚΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΛΟΓΩ ΚΥΗΣΗΣ
27 ΜΑΡΑΓΚΟΥΔΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2ο ΝΗΠ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ
28 ΜΗΤΣΙΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 4ο ΝΗΠ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
29 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΔΙΑΘΕΣΗ ΛΟΓΟΙ ΣΟΒΑΡΩΝ ΥΓΕΙΑΣ
30 ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΝΗΠ. ΕΛΟΥΝΤΑΣ
31 ΓΟΝΗ ΠΕΛΑΓΙΑ ΝΗΠ. ΠΑΧΕΙΑΣ ΑΜΜΟΥ
32 ΜΑΚΡΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΝΗΠ. ΕΛΟΥΝΤΑΣ
33 ΤΣΙΟΛΧΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 4ο ΝΗΠ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
34 ΛΥΜΠΡΙΤΗ ΛΕΟΝΤΙΝΗ ΝΗΠ. ΣΕΙΣΙΟΥ
35 ΔΡΟΥΓΚΑ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ ΝΗΠ. ΦΕΡΜΩΝ
36 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΤΕΛΛΑ ΝΗΠ. ΣΕΙΣΙΟΥ
37 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ ΝΗΠ. ΕΛΟΥΝΤΑΣ
38 ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΘΕΟΠΟΥΛΑ 5ο ΝΗΠ. ΣΗΤΕΙΑΣ
39 ΜΟΝΑΧΟΓΥΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 1ο ΝΗΠ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
40 ΚΑΡΑΪΝΔΡΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΝΗΠ. ΣΚΟΠΗΣ
41 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ 1ο ΝΗΠ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
42 ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΝΗΠ. ΚΟΥΤΣΟΥΡΑ
43 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΝΗΠ. ΚΟΥΤΣΟΥΡΑ
44 ΠΡΟΓΟΝΑΤΗ ΝΤΑΝΙΕΛΑ ΝΗΠ. ΚΟΥΤΣΟΥΡΑ
ΔΑΣΚΑΛΟΙ ΠΔΕ
1 ΝΙΑΒΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΔΗΜ. ΣΧ. ΚΡΟΥΣΤΑ
2 ΚΑΣΙΑΡΑ ΑΝΝΕΤΑ ΔΗΜ. ΣΧ. ΚΡΟΥΣΤΑ
3 ΜΠΟΥΡΙΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΗΜ. ΣΧ. ΣΚΟΠΗΣ
4 ΑΣΗΜΑΚΙΔΟΥ ΧΡΥΣΗ ΔΗΜ. ΣΧ. ΑΡΜΕΝΩΝ
5 ΝΤΟΥΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜ. ΣΧ. ΜΑΛΩΝ
6 ΓΚΑΝΤΖΙΑ ΜΑΡΙΑ ΔΗΜ. ΣΧ. ΓΟΥΔΟΥΡΑ
7 ΧΑΤΖΗΜΟΥΡΑΤ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΔΗΜ. ΣΧ. ΖΑΚΡΟΥ
8 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΔΗΜ. ΣΧ. ΖΑΚΡΟΥ
ΝΗΠΙΑΓΩΓΟΙ ΕΙΔΙΚΗΣ
1 ΚΑΣΤΑΝΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΕΙΔΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2 ΚΑΛΛΙΓΙΑΝΝΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ Τ.Ε. 2ου ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟΥ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΔΑΣΚΑΛΟΙ ΕΙΔΙΚΗΣ
1 ΧΡΥΣΟΥΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ Τ.Ε. 3ου Δ.Σ. ΣΗΤΕΙΑΣ
2 ΑΔΡΙΑΝΟΥΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Τ.Ε. 1ου Δ.Σ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
3 ΤΑΜΠΟΥΡΑΤΖΗ ΜΑΡΙΝΑ Τ.Ε. 1ου Δ.Σ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ
4 ΑΓΓΕΛΟΥΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΙΔ. Δ. ΣΧ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
5 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΥΛΤΑΝΑ Τ.Ε. 4ου Δ.Σ. ΣΗΤΕΙΑΣ
6 ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ Τ.Ε. 1ου Δ.Σ. ΣΗΤΕΙΑΣ
7 ΔΟΥΚΑ ΕΥΔΟΚΙΑ Τ.Ε. Δ.Σ. ΝΕΑΣ ΑΝΑΤΟΛΗΣ
8 ΓΚΟΥΝΤΑΡΑ ΑΜΑΛΙΑ Τ.Ε. 3ου Δ.Σ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
9 ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΑΘΗΝΑ ΕΙΔ. Δ. ΣΧ. ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
10 ΣΚΟΡΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ Τ.Ε. 5ου Δ.Σ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
11 ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ Τ.Ε. Δ.Σ. ΚΡΙΤΣΑΣ
12 ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ Τ.Ε. 1ου Δ.Σ. ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
13 ΜΑΥΡΟΜΑΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Τ.Ε. 2ου Δ.Σ. ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
14 ΚΙΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Τ.Ε. 3ου Δ.Σ. ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
15 ΛΕΦΑ ΙΩΑΝΝΑ ΕΙΔ. Δ. ΣΧ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
16 ΙΩΑΝΝΟΥ ΠΟΥΛΙΝΑ Τ.Ε. 4ου Δ.Σ. ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
17 ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Τ.Ε. Δ.Σ. ΕΛΟΥΝΤΑΣ
Διαφημίσεις (Ανεξάρτητο Δίκτυο)
Όλα τα μεταπτυχιακά σε ένα site !