Ενημερωτικό Σημείωμα: Τοποθετήσεις εκπαιδευτικών στα Ειδικά σχολεία και τμήματα ένταξης στο ΠΥΣΠΕ Ηρακλείου

🕔09/10/2015 14:46
ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ Π.Ε.
ΛΑΜΠΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ
ΑΙΡΕΤΟΣ ΠΥΣΠΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΚΙΝ. 6972495042
ofiii@yahoo.gr
ΜΑΚΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΑΝ. ΑΙΡΕΤΟΣ
ΠΥΣΠΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΚΙΝ. 6932708450
makrakisg@gmail.com


Ενημερωτικό Σημείωμα: Τοποθετήσεις εκπαιδευτικών στα Ειδικά και τμήματα ένταξης στο ΠΥΣΠΕ Ηρακλείου


Την Παρασκευή 9-10-2015 πραγματοποιήθηκαν οι τοποθετήσεις των συναδέλφων εκπαιδευτικών στα Ειδικά σχολεία και τμήματα ένταξης
Τοποθετήσεις στα Ειδικά Δημοτικά σχολεία και τμήματα ένταξης:
Σχολείο
Όνομα συναδέλφου
2ο Ειδικό Ηρακλείου
Τσαγκαλίδης Γεώργιος
2ο Ειδικό Ηρακλείου
Παγίδα Ελένη
32ο Τ.Ε.
Τριανταφυλλίδου Λύδια-Ανδρομάχη
Ειδικό Μοιρών
Ντρουγκούλη Θεανώ
15ο Τ.Ε.
Κάντσου Αγγελική
1Ο Ειδικό Ηρακλείου
Ροδιτάκη Ευθυμία
20ο Τ.Ε.
Δερμιτζάκη Ελευθερία
17ο Τ.Ε.
Καραμιχάλης Σάββας
10ο Τ.Ε.
Βασιλείου Παναγιώτης
2ο Ειδικό Ηρακλείου
Κρυστάλλης Παναγιώτης
3ο Ειδικό Ηρακλείου
Χριστοφάκη Δήμητρα
2ο Ειδικό Ηρακλείου
Λαμπράκη Κωνσταντίνα
52ο Τ.Ε.
Σακκαδάκης Κωνσταντίνος
3ο Ειδικό Ηρακλείου
Καρπουτζάκη Χρυσούλα
2ο Ειδικό Μοιρών
Μαργαριτίδου Δήμητρα
3ο Ειδικό Ηρακλείου
Κορνελάκη Έφη
3ο Ειδικό Ηρακλείου
Καστρινάκης Γεώργιος
3ο Ειδικό Ηρακλείου
Τάνου Κατερίνα
3ο Ειδικό Ηρακλείου
Χριστοδούλου Κυπριάνα
3ο Ειδικό Ηρακλείου
Πασχονίδου Χριστίνα
Αγ. Παρασκιές
Χρονάκη Μαρία
3ο Αλικαρνασσού
Κιόρογλου Κωνσταντίνος
2ο Ειδικό Ηρακλείου
Αγγελοπούλου Ελευθερία
1ο Αρχανών Τ.Ε.
Τσιαούσκογλου Ζωή
Ειδικό Αρκαλοχωρίου
Δαγκούλη Βασιλική
Προφήτης Ηλίας Τ.Ε.
Ανδριάδης Χαράλαμπος
23ο Ηρακλείου Τ.Ε.
Τσογγίδης Αναστάσιος
1ο Αρκαλοχωρίου Τ.Ε.
Φράγκου Βασιλική
Ειδικό Αρκαλοχωρίου
Πασχαλίδης Κωνσταντίνος
Ειδικό Αρκαλοχωρίου
Μήνου Χαρίκλεια
45ο Ηρακλείου
Αγγελίδου Πασχαλία
2ο Αλικαρνασσού
Παπαντώνη Αναστασία
Καπαριανά
Θώμος Γιώργος
1ο Γαζίου
Πολυμερίδου Ελπίδα
2ο Βουτών
Παράσχου Κωνσταντίνα
Γέργερη
Παχούμη Κωνσταντίνα
2ο Ειδικό Μοιρών
Τζάλη Ελένη
2ο Αρκαλοχωρίου Τ.Ε.
Γούσιου Αντωνία
2ο Ειδικό Μοιρών
Μαμαλάκη Ελένη

Τοποθετήσεις στα Ειδικά Νηπιαγωγεία και τμήματα ένταξης:

Σχολείο
Όνομα Συναδέλφου
18ο Ηρακλείου
Μαυράκη Κατερίνα
35ο Ηρακλείου
Σισαμάκη Ελένη
1ο Ειδικό Ηρακλείου
Βακιρτζή Εύα
1ο Ειδικό Ηρακλείου
Παγωμένου Μαρία
2ο Αρκαλοχωρίου
Χουλάκη Κατερίνα
1ο Μοιρών
Σηφάκη Ελευθερία

Τοποθετήσεις για Νοηματική:

Σχολείο
Όνομα Συναδέλφου
Ειδικό Μοιρών
Θεοδωρίδου Γεωργία
Ειδικό Ηρακλείου
Ζιώγα Ζωή
Διαφημίσεις (Ανεξάρτητο Δίκτυο)
Όλα τα μεταπτυχιακά σε ένα site !