Εκλογές αιρετών: Το ψηφοδέλτιο της Ανεξάρτητης Ενωτικής Εκ-Κίνησης Εκπαιδευτικών στο ΚΥΣΠΕ

🕔13/10/2016 01:54

\

  1. Αγγελόπουλος Άγγελος (Aχαΐα)
  2. Αντωνόπουλος Δημήτριος
  3. Βαγγελός Στέφανος (Φθιώτιδα)
  4. Βεμβέτσος Χρήστος (Πειραιά)
  5. Γεράκη Ακριβή (Βούλα) (Σέρρες)
  6. Γούναρης Αθανάσιος (Αθήνα)
  7. Δημητρακόπουλος Γεώργιος (Πειραιά)
  8. Θεοχαρόπουλος Γεώργιος (Αχαΐα)
  9. Κάιλας Κωνσταντίνος (Φθιώτιδα)
  10. Καραβέλη Μαριάννα (Πειραιά)
  11. Καραταράκης Εμμανουήλ (Καλαμαριά)
  12. Καρίνου Βικτωρία (Ρέθυμνο)
  13. Καρτάλη Αικατερίνη (Κιλκίς)
  14. Κοκκινίδης Ανέστης (Βοιωτία)
  15. Κοκκινόγλου Φένια (Αθήνα)
  16. Κοκόρας Ιωάννης (Τρίκαλα)
  17. Κολεμένος Σωτήριος (Αιτωλ/νία)
  18. Κοντόπουλος Γεώργιος (Σέρρες)
  19. Κούτσουρος Νικόλαος (Έδεσσα)
  20. Κυριακόπουλος Χρήστος (Κοζάνη)
  21. Κώνστας Δημήτριος (Ανατολική Αττική)
  22. Λεβαντάκης Γεώργιος (Λασίθι)
  23. Λιακόπουλος Παναγιώτης (Πειραιά)
  24. Λουριδάς Πολυζώης ( Πειραιά)
  25. Μακράκης Γιώργος (Ηράκλειο)
  26. Μαυρογεννάκης Γεώργιος ()
  27. Μουσίκα Ευστρατία (Ηράκλειο)
  28. Μουτάκης Ανδρέας (Λασίθι)
  29. Μπαμπαλιούτας Δημήτρης (Λάρισα)
  30. Μπάρδα Ευαγγελία (Βοιωτία)
  31. Μπέλλος Σταύρος (Καστοριά)
  32. Μπιλιούρη Ελένη (Χαλκίδα)
  33. Μυλωνάς Φώτιος ( Πειραιά)
  34. Ντεμερτζίδου Ευγενία (Γιαννιτσά)
  35. Ξενικουδάκης Εμμανουήλ (Νάξο)
  36. Παγώνη Πόπη (Ρέθυμνο)
  37. Παληάς Ηρακλής (Πειραιά)
  38. Πανταζής Παναγιώτης (Ανατολική Αττική)
  39. Παντολέων Παντελεήμων (Πειραιά)
  40. Παπαιωάννου Μάρκος (Αθήνα)
  41. Παπακώστα Βίκυ (Ηράκλειο)
  42. Παπάντος Παντελεήμων (Πειραιά)
  43. Παπούλιας Μηνάς (Τρίκαλα)
  44. Πασπαράκης Ιωάννης (Λασίθι)
  45. Πεταλωτής Μάκης (Καλαμαριά)
  46. Πουλαράκης Ιωάννης (Μαγνησία)
  47. Πουλής Ιωάννης (Πειραιά)
  48. Ρουσέλη Δήμητρα (Αθήνα)
  49. Σαϊτάκης Γεώργιος (Ηράκλειο)
  50. Σαλιακου Γεώργιος (Πέλλα)
  51. Τερπένη Ελευθερία (Φλώρινα)
  52. Τηλελής Χρήστος (Άλιμος)
  53. Τοσουνίδης Χαράλαμπος (Καλαμαριά)
  54. Τσαγκάτος Εμμανουήλ (Χίος)
  55. Τσιάμος Στέφανος (Λασίθι)
  56. Υφαντής Βασίλειος (Φθιώτιδα)
  57. Χαλκιαδάκης Κωνσταντίνος (Ρέθυμνο)
  58. Χατζηφωτιάδης Κώστας (Καστοριά)
  59. Ψύλλας Παναγιώτης (Πειραιά)
Διαφημίσεις (Ανεξάρτητο Δίκτυο)
Όλα τα μεταπτυχιακά σε ένα site !