Δείτε τους υποψήφιους για το ΚΥΣΔΕ με ειδικότητα και περιοχή των Παρεμβάσεων - Οι υποψήφιοι από την Αιτωλοακαρνανία

🕔30/10/2016 11:18

ΓΙΑ ΤΟ ΚΥΣΔΕ (με ειδικότητα και περιοχή)
Δείτε ποιοι συμμετέχουν από την Αιτωλοακαρνανία:


Αβράμης Κωνσταντίνος
ΠΕ02
Δ' Αθήνας
Αγγελοκωστόπουλος Ευάγγελος
ΠΕ03
Αχαία
Αθανασίου Ρίζος
ΠΕ07
Ημαθία
Αθανασοπούλου Παναγιώτα (Γιόλα)
ΠΕ14.02
Α' Αθήνας
Αλεμίδου Θωμαή
ΠΕ02
Χαλκιδική
Αλεξίου Θεόδωρος
ΠΕ02
Δυτ.Αττική
Αντωνάκος Λάμπρος
ΠΕ17.02
Αρκαδία
Αντωνιάδου Βασιλική
ΠΕ03
Δυτ.Θεσ/κη
Αντωνίου Θεοδώρα
ΠΕ06
Δωδ/νησα
Αντωνόπουλος Παύλος
ΠΕ04.04
Α' Αθήνας
Αξούριστου Χαρίκλεια(Χαρά)
ΠΕ02
Ημαθία
Αποστόλου Αντώνιος
ΠΕ02
Λάρισα
Ασήμου Κωνσταντίνα
ΠΕ02
Βοιωτία
Ασμής Λάζαρος
ΠΕ13
Ηλεία
Αυγουστίνου Μαρία
ΠΕ04.01
Πειραιάς
Βαρδαλαχάκης Ιωάννης
ΠΕ09
Δωδ/νησα
Βασιλοπούλου Παναγιώτα
ΠΕ11
Γρεβενά
Βάσσης Διονύσιος
ΔΕ01.02
Γ' Αθήνας
Βίγλης Ιωάννης
ΠΕ04.01
Ρέθυμνο
Βρόικος Δημήτριος
ΠΕ12.05
Αν.Θεσ/κη
Γαζάκης Αντώνιος
ΠΕ02
Δυτ.Θεσ/κη
Γανιάρη Ιφιγένεια(Έφη)
ΠΕ19
Α' Αθήνας
Γεωργαλά Ιφιγένεια
ΠΕ02
Πειραιάς
Γκαραγκάνη Ελένη
ΠΕ04.02
Καρδίτσα
Γκαρανέ Κωνσταντίνα
ΠΕ02
Α' Αθήνας
Γκίκα Ευφημία(Έφη)
ΠΕ05
Λέσβος
Γκίκας Εμμανουήλ
ΠΕ04.01
Δωδ/νησα
Γκίνος Ευάγγελος
ΠΕ02
Κιλκίς
Γκόλτσιος Γεώργιος
ΠΕ20
Πιερία
Δάμαλος Χρήστος
ΠΕ20
Ικαρία
Δαμασκηνός Δημήτριος
ΠΕ02
Χανιά
Δανιήλ Μαρία
ΠΕ02
Δ' Αθήνας
Δεμερδεσλής Γεώργιος
ΠΕ03
Έβρος
Δημόπουλος Βασίλειος
ΠΕ02
Αν. Αττική
Διαμαντίδης Σεβαστός(Τάκης)
ΠΕ04.01
Σάμος
Ευμορφία Σταματίνα
ΠΕ02
Δ' Αθήνας
Ζαγανίδης Χρήστος
ΠΕ11
Δυτ.Θεσ/κη
Ζαραβίνας Μιχαήλ
ΠΕ11
Αιτωλ/νία
Ζωγάκη Άννα
ΠΕ02
Δ' Αθήνας
Θεοδωρίδης Παύλος
ΠΕ02
Δράμα
Ιωαννίδης Αναστάσιος
ΠΕ04.04
Δυτ.Αττική
Ιωαννίδου Παναγιώτα
ΠΕ04.02
Αν. Αττική
Ιωάννου Βασιλική
ΠΕ02
Ιωάννινα
Καββαδάς Διονύσιος
ΠΕ04.01
Πρέβεζα
Καββαδίας Γεώργιος
ΠΕ02
Πειραιάς
Καζάνης Νεκτάριος
ΠΕ17.07
Αιτωλ/νία
Καλαμπαλίκης Γεώργιος
ΠΕ04.01
Φλώρινα
Καμπακάκη Ελένη
ΠΕ02
Λήμνος
Καπέτης Δημήτριος
ΠΕ02
Δυτ.Θεσ/κη
Καπλανίδου Χρυσή
ΠΕ18.03
Χαλκιδική
Καραμάνου Κωνσταντίνα
ΠΕ19
Πειραιάς
Καρδασιλάρη Ειρήνη
ΠΕ17.04
Α' Αθήνας
Καρυώτης Δημήτριος
ΠΕ17.02
Δυτ.Αττική
Κασάπης Αθανάσιος
ΠΕ04.02
Έβρος
Κάτσικας Χρήστος
ΠΕ02
Δ' Αθήνας
Κατσούλη Αθανασία
ΠΕ02
Α' Αθήνας
Καυκιά Ζαχαρούλα
ΠΕ02
Χανιά
Καφές Εμμανουήλ
ΠΕ19
Μεσσηνία
Κεχαγιά Ελένη
ΠΕ19
Α' Αθήνας
Κιντή Θεοδώρα
ΠΕ02
Χανιά
Κλιάφα Βικτώρια
ΠΕ06
Τρίκαλα
Κονταρίδου Ειρήνη
ΠΕ02
Γ' Αθήνας
Κοντελές Δημήτριος
ΠΕ17.06
Λάρισα
Κοντογιάννη Ελένη(Μαριλένα)
ΠΕ02
Θεσπρωτία
Κορδάτος Κωνσταντίνος
ΤΕ01.02
Αιτωλ/νία
Κουματζιάς Δημήτριος
ΠΕ17.06
Πιερία
Κουρνιώτης Χρήστος
ΠΕ02
Δυτ.Αττική
Κουρούπης Σταμάτιος
ΠΕ02
Κυκλάδων
Κουτρουμπάκης Κωνσταντίνος
ΠΕ02
Αν.Θεσ/κη
Κούτσια Σοφία
ΠΕ03
Δ' Αθήνας
Κόφφα Γεωργία
ΠΕ02
Α' Αθήνας
Κρανίου Κωνσταντίνος
ΠΕ03
Πειραιάς
Κρεασίδης Γεώργιος
ΠΕ02
Λέσβος
Κυργιάκης Χρήστος
ΠΕ04.01
Β' Αθήνας
Κυριακάκης Ιωάννης
ΠΕ09
Χανιά
Κώνστας Σωτήριος
ΠΕ02
Δυτ.Αττική
Κωστόγιαννης Ταξιάρχης
ΠΕ02
Πρέβεζα
Λαθήρα Ιωάννα
ΠΕ02
Δυτ.Θεσ/κη
Λαθήρας Ιωάννης
ΠΕ04.02
Δυτ.Θεσ/κη
Λεγάκης Μιχαήλ
ΠΕ02
Α' Αθήνας
Λέκκας Παναγιώτης
ΠΕ03
Χαλκιδική
Λένου Αλεξάνδρα
ΠΕ03
Αν. Αττική
Λιβανός Βασίλειος
ΠΕ03
Δ' Αθήνας
Λιόντος Βασίλειος
ΠΕ10
Χανιά
Λωτίδου Αθηνά
ΠΕ02
Κιλκίς
Μαναγλιώτου Σοφία
ΠΕ02
Α' Αθήνας
Μανδέλου Μαρία
ΠΕ09
Αιτωλ/νία
Μανέτα Μαριάννα
ΠΕ18.33
Κέρκυρα
Μαρίνης Ιωάννης
ΠΕ03
Γ' Αθήνας
Μαστραπά Θεοδώρα
ΠΕ02
Αχαία
Μαστροκώστας Κωνσταντίνος
ΠΕ01
Ευρυτανία
Μαστροναστασίου Ευάγγελος
ΠΕ09
Μαγνησία
Ματσούκας Χρήστος
ΠΕ04.01
Δυτ.Αττική
Μαυρέλης Ιάκωβος(Μάκης)
ΠΕ03
Δ' Αθήνας
Μαχά Μαρία
ΠΕ02
Γ' Αθήνας
Μελιγκώνης Νικόλαος
ΠΕ02
Πειραιάς
Μήτσος Παναγιώτης
ΠΕ18.04
Δυτ.Θεσ/κη
Μιχαλόπουλος Παναγιώτης
ΠΕ11
Αν. Αττική
Μίχας Γεώργιος
ΠΕ19
Αρκαδία
Μόσχος Αλέξανδρος
ΠΕ17.02
Ημαθία
Μόσχου Ελένη
ΠΕ02
Δυτ.Θεσ/κη
Μούρης Ηλίας
ΠΕ17.03
Α' Αθήνας
Μουστακαλή Αναστασία
ΠΕ02
Γ' Αθήνας
Μπάλλας Ανδρέας
ΠΕ02
Α' Αθήνας
Μπαχτή Άννα
ΠΕ11
Αν. Αττική
Μπέκερ Ντιάνα
ΠΕ07
Χανιά
Μπέκης Νικόλαος
ΠΕ02
Ημαθία
Μπίκα Δήμητρα
ΠΕ11
Λάρισα
Μπιτζένης Δημήτριος
ΠΕ18.01
Δυτ.Θεσ/κη
Μπιχάκης Φώτιος
ΠΕ20
Χανιά
Μποζίκης Συμεών
ΠΕ09
Κέρκυρα
Μπούρδαλας Παναγιώτης
ΠΕ04.01
Αχαία
Νικητόπουλος Γεώργιος
ΠΕ04.01
Αρκαδία
Νικολόπουλος Απόστολος
ΠΕ03
Χανιά
Ντούλας Παναγιώτης
ΠΕ06
Κορινθία
Ντουράκης Κωνσταντίνος
ΠΕ04.02
Λέσβος
Ξυδάς Απόστολος
ΠΕ03
Δυτ.Αττική
Οικονομάκη Μαρία
ΠΕ02
Ηράκλειο
Οικονόμου Δήμητρα
ΠΕ04.01
Γ' Αθήνας
Πανοπούλου Φωτεινή
ΠΕ02
Ευρυτανία
Παπαδόπουλος Γεώργιος
ΠΕ16
Φωκίδα
Παπαδόπουλος Δημήτριος
ΠΕ09
Λάρισα
Παπαθανάσης Ελευθέριος
ΠΕ04.02
Ιωάννινα
Παπαλεωνίδα Παναγιώτα(Γιούλη)
ΠΕ19
Α' Αθήνας
Παπαμιχαήλ Παναγιώτης
ΠΕ03
Κυκλάδων
Παπαναγιώτου Βασιλική
ΠΕ06
Χανιά
Παπαναστασίου Άννα
ΠΕ09
Ιωάννινα
Παπασπύρου Απόστολος
ΠΕ04.04
Πειραιάς
Παπαχατζής Ηλίας
ΠΕ02
Ηλεία
Παρίσσης Σπυρίδων
ΠΕ04.02
Καστοριά
Πάτσιου Παναγιώτα
ΠΕ02
Α' Αθήνας
Πατσούρας Αθανάσιος
ΠΕ04.01
Ιωάννινα
Πεντεδέκα Αλίκη
ΠΕ02
Δυτ.Θεσ/κη
Περδικομάτης Γεράσιμος
ΠΕ04.02
Β' Αθήνας
Περιστεροπούλου Μαρία
ΠΕ02
Δυτ.Αττική
Πετράκης Βασίλειος
ΠΕ04.05
Ικαρία
Πέττας Αντώνιος
ΠΕ03
Γ' Αθήνας
Πίπα Ελισάβετ(Έλσα)
ΠΕ02
Α' Αθήνας
Πολίτου Βασιλική
ΠΕ02
Αν.Θεσ/κη
Πολυζώη Νίκη
ΠΕ11
Φωκίδα
Πουτόκας Αθανάσιος
ΠΕ02
Λευκάδα
Πρίμη Μαρία
ΠΕ06
Δ' Αθήνας
Προυσαλίδης Γεώργιος
ΠΕ03
Αν. Αττική
Ρακόπουλος Κωνσταντίνος
ΠΕ11
Δωδ/νησα
Ρεπανάς Δημήτριος
ΠΕ02
Λάρισα
Ρέππα Βενετία
ΠΕ03
Α' Αθήνας
Ρώιμπα Φωτεινή
ΠΕ02
Λήμνος
Σαμοϊλης Ιωάννης
ΠΕ04.02
Δυτ.Αττική
Σαραϊδάρη Παρθενόπη(Πόπη)
ΠΕ02
Δυτ.Θεσ/κη
Σβερκούνος Σπυρίδων
ΠΕ04.01
Κορινθία
Σκαρσούλη Ευαγγελία
ΠΕ02
Ηράκλειο
Σκυλουράκη Μιράντα
ΠΕ08
Χανιά
Σουρτζής Φώτιος
ΠΕ12.05
Α' Αθήνας
Σόφης Χρίστος
ΠΕ19
Αν. Αττική
Σπυράλατος Ιωάννης
ΠΕ01
Πειραιάς
Σταυρόπουλος Συμεών(Σίμος)
ΠΕ04.01
Γ' Αθήνας
Στεργιόπουλος Κωνσταντίνος
ΠΕ04.01
Α' Αθήνας
Στεφανίδου Σοφία
ΠΕ02
Δυτ.Θεσ/κη
Στυλιανουδάκης Ζαχαρίας
ΠΕ11
Γ' Αθήνας
Σφαιροπούλου Αθηνά
ΠΕ02
Αν. Αττική
Τασούλα Βασιλική
ΠΕ18.07
Αν.Θεσ/κη
Τζέρπος Νικόλαος
ΠΕ04.02
Θεσπρωτία
Τζίνη Ολυμπία
ΠΕ07
Ικαρία
Τονοζλής Γεώργιος
ΠΕ12.05
Δυτ.Θεσ/κη
Τσαγλιώτης Γεώργιος
ΠΕ04.01
Ρέθυμνο
Τσατούρας Ευάγγελος
ΠΕ03
Α' Αθήνας
Τσιλιμπάρη Όλγα-Αικατερίνη
ΠΕ02
Κέρκυρα
Τσιντζλη Φωτεινή
ΠΕ08
Αιτωλ/νία
Τσιρεπλής Ιγνάτιος(Τάκης)
ΠΕ04.01
Λέσβος
Τσολάκης Αντώνιος
ΠΕ13
Έβρος
Τσούγκα Παναγιώτα
ΠΕ18.33
Αν.Θεσ/κη
Φαλιέρος Δημήτριος
ΠΕ03
Ικαρία
Φάρκωνα Αγγελική
ΠΕ03
Α' Αθήνας
Φατούρου Αγγελική
ΠΕ04.01
Γ' Αθήνας
Φουντάς Θεόδωρος
ΠΕ03
Αχαία
Φουντουλάκης Βαρθολομαίος
ΠΕ18.18
Μεσσηνία
Φραγκεδάκη Αντωνία(Τόνια)
ΠΕ04.04
Α' Αθήνας
Φύτρος Πέτρος
ΠΕ02
Α' Αθήνας
Χαλιμούρδα Αντιγόνη
ΠΕ03
Βοιωτία
Χαλκής Γεώργιος
ΠΕ03
Α' Αθήνας
Χοβόλου Έρρικα
ΠΕ18.12
Θεσπρωτία
Χόρτη Παρασκευή(Βούλα)
ΠΕ19
Α' Αθήνας
Χριστοδουλοπούλου Αναστασία
ΠΕ02
Αν. Αττική
Χρυσαφόπουλος Κωνσταντίνος
ΠΕ04.01
Βοιωτία
Χρυσικού Γιαννούλα
ΠΕ02
Λευκάδα
Χρυσοστομίδου Βασιλική
ΠΕ18.33
Πειραιάς
Διαφημίσεις (Ανεξάρτητο Δίκτυο)
Όλα τα μεταπτυχιακά σε ένα site !