ΔΑΚΕ Καθηγητών ΔΕ: Οι υποψήφιοι για το ΠΥΣΔΕ Ανατολικής Αττικής

🕔12/10/2016 20:34

Εκλογική διακήρυξη της ΔΑΚΕ Καθηγητών ΔΕ (Εκλογές υπηρεσιακών συμβουλίων 2016), εδώ.

Κατεβάστε το ψηφοδέλτιο για το . ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ από ΕΔΩ.


α/α
Π.Υ.Σ.Δ.Ε. ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΛΑΔΟΣ
ΟΡΓΑΝΙΚΗ ΘΕΣΗ

ΒΑΔΡΑΧΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
ΠΕ 04.01
ΜΟΥΣΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΛΛΗΝΗΣ

ΒΡΥΖΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΤΟΥ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
ΠΕ 04.01
2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΕΣΟΓΑΙΑΣ

ΓΕΩΡΓΑΝΤΑ ΕΛΕΝΗ
ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
ΠΕ 02
2ο ΓΕΛ ΑΧΑΡΝΩΝ

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΡΣΗ
ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΠΕ 05
ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΕΡΑΚΑ

ΖΩΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
ΤΟΥ ΝΙΚΗΤΑ
ΠΕ 11
ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΛΛΗΝΗΣ

ΖΩΙΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ
ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΠΕ 02
ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΔΡΟΣΙΑΣ

ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΠΕ 03
ΕΙΔΙΚΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

ΚΟΤΣΟΛΑΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΠΕ 02
2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ν. ΜΑΚΡΗΣ

ΚΟΥΜΠΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
ΠΕ 01
12ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΧΑΡΝΩΝ

ΚΟΥΡΚΟΥΖΕΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΤΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
ΠΕ 08
2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ

ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΠΕ 15
7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΧΑΡΝΩΝ

ΚΡΕΣΤΕΝΙΤΗ ΡΕΒΕΚΚΑ
ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΠΕ 12.02
ΕΣΠΕΡΙΝΟ ΕΠΑΛ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΑΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΠΕ 06
3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΛΛΗΝΗΣ

ΛΑΣΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΤΟΥ ΒΑΪΟΥ
ΠΕ 16
ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΛΛΗΝΗΣ

ΛΙΑΠΗ ΙΩΑΝΝΑ
ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΠΕ 09
ΛΥΚΕΙΟ ΑΡΤΕΜΙΔΑΣ

ΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
ΠΕ 02
ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ

ΜΗΛΙΩΡΙΤΣΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΠΕ 17.01
1ο Ε.Κ ΑΝΑΤΟΛ. ΑΤΤΙΚΗΣ

ΝΙΚΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΠΕ 17.02
2ο ΕΠΑΛ ΑΧΑΡΝΩΝ

ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΠΕ 14.04
2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΠΕ 11
2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ

ΠΡΟΒΑΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΠΕ 11
1ο ΛΥΚΕΙΟ ΑΧΑΡΝΩΝ

ΣΑΜΑΡΙΔΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ
ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΠΕ 02
7ο ΓΕΛ ΑΧΑΡΝΩΝ

ΣΚΑΝΔΑΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΠΕ 11
2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΧΑΡΝΩΝ

ΣΥΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
ΠΕ 01
ΕΠΑΛ ΒΑΡΗΣ

ΣΤΑΣΙΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΠΕ 03
ΕΠΑΛ ΡΑΦΗΝΑΣ

ΣΧΙΖΑΣ ΑΡΗΣ
ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΠΕ 19
2 ΕΣΠΕΡΙΝΟ ΕΠΑΛ ΑΧΑΡΝΩΝ

ΤΕΡΕΖΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
ΠΕ 02
1ο ΓΕΛ. Ν. ΜΑΚΡΗΣ

ΤΟΥΡΚΑΝΤΩΝΗΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ
ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΠΕ 04.01
2ο ΕΣΠΕΡΙΝΟ ΕΠΑΛ ΑΧΑΡΝΩΝ

ΤΣΙΓΚΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ
ΠΕ 03
4ο ΓΕΛ ΑΧΑΡΝΩΝ

ΦΡΑΓΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ
ΠΕ 03
ΕΠΑΛ ΡΑΦΗΝΑΣ

ΓΙΑ Α.Π.Υ.Σ.Δ.Ε. ΑΤΤΙΚΗΣ
(ΥΠΟΨΉΦΙΟΙ ΑΝΑΤΟΛ. ΑΤΤΙΚΗΣ)
ΚΛΑΔΟΣ
ΟΡΓΑΝΙΚΗ ΘΕΣΗ
1
ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΠΕ 03
ΕΙΔΙΚΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
2
ΚΟΤΣΟΛΑΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΠΕ 02
2ο ΓΥΜ. ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
3
ΚΟΥΡΚΟΥΖΕΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΤΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
ΠΕ 08
2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
4
ΜΗΛΙΩΡΙΤΣΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΠΕ 17.01
1ο ΕΚ ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
5
ΣΚΑΝΔΑΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΠΕ 11
2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΧΑΡΝΩΝ
6
ΦΡΑΓΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ
ΠΕ 03
ΕΠΑΛ.ΡΑΦΗΝΑΣ





ΓΙΑ Κ.Υ.Σ.Δ.Ε.
(ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛ. ΑΤΤΙΚΗΣ)
ΚΛΑΔΟΣ
ΟΡΓΑΝΙΚΗ ΘΕΣΗ
1
ΜΗΛΙΩΡΙΤΣΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΠΕ 17.01
1ο Ε.Κ ΑΝΑΤΟΛ. ΑΤΤΙΚΗΣ
Διαφημίσεις (Ανεξάρτητο Δίκτυο)
Όλα τα μεταπτυχιακά σε ένα site !