ΔΑΚΕ Καθηγητών ΔΕ: Οι υποψήφιοι για το ΚΥΣΔΕ

🕔12/10/2016 20:34

Κατεβάστε το ψηφοδέλτιο για το Κ.Υ.Σ.Δ.Ε. από εδώ.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Εκλογική διακήρυξη της ΔΑΚΕ Καθηγητών ΔΕ (Εκλογές υπηρεσιακών συμβουλίων 2016), εδώ.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------








ΕΚΛΟΓΕΣ 2ας ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2016
ΓΙΑ ΤΟ Κ.Υ.Σ.Δ.Ε.


ΕΠΩΝΥΜΟ
ΟΝΟΜΑ
ΚΛΑΔΟΣ
ΟΡΓΑΝΙΚΗ ΘΕΣΗ
Αγγελοσόπουλος
Ιωάννης
ΠΕ 01
5ο ΓΥΜΝ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ
Ανδρινόπουλος
Γεώργιος
ΠΕ 19
1ο ΓΥΜΝ. ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
Ανδρίτσος
Αθανάσιος
ΠΕ 04.01
2ο ΓΕΛ ΖΑΚΥΝΘΟΥ
Βαζιτάρης
Βασίλειος
ΠΕ 20
ΕΠΑΛ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Βαϊτσίδης
Χρήστος
ΠΕ 19
ΕΣΠ. ΕΠΑΛ ΕΥΟΣΜΟΥ
Βάρδιας
Ευστάθιος
ΠΕ 04.01
2ο ΓΥΜΝ. ΑΓΡΙΝΙΟΥ
Βαρελτζής
Απόστολος
ΠΕ 19
ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ
Βασιλάτος
Παύλος
ΠΕ 03
1ο ΓΕΛ ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ
Βασιλείου
Παύλος
ΠΕ 03
ΓΕΛ ΔΙΑΣΕΛΛΟΥ ΑΡΤΑΣ
Βιζολίδης
Ανδρέας
ΠΕ 01
ΓΥΜΝ. ΑΓ.ΜΥΡΩΝΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
Βογιατζής
Κωνσταντίνος
ΠΕ 11
ΕΠΑΛ ΣΑΜΟΥ
Γαζανός
Ιωάννης
ΠΕ 02
ΓΥΜΝ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Γερακόπουλος
Χρήστος
ΠΕ 04.04
2ο ΓΕΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
Γιαννουλή
Μαρία
ΠΕ 05
ΠΥΣΔΕ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
Γώγουλος
Πέτρος
ΠΕ 03
1ο ΓΥΜΝ ΛΑΜΙΑΣ
Δαγκλής
Χρήστος
ΠΕ 19
ΕΠΑΛ ΚΑΣΣΑΝΔΡΑΣ
Δάφος
Δημήτριος
ΠΕ 03
2ο ΓΕΛ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
Δεληγιάννη
Ευαγγελία
ΠΕ 02
49ο ΓΕΛ ΑΘΗΝΩΝ
Διακίδη-Κώστα
Αικατερίνη
ΠΕ 04.04
ΓΕΛ ΑΦΑΝΤΟΥ ΡΟΔΟΥ
Δούνας
Κωνσταντίνος
ΠΕ 17.03
1ο ΕΠΑΛ ΧΑΛΚΙΔΟΣ
Θανογιάννης
Νικόλαος
ΠΕ 03
ΕΣΠ. ΓΥΜΝ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
Θεοδοσιάδης
Ιωάννης
ΠΕ 02
4ο ΓΕΛ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Καϊοπούλου
Γραμμάτα -
Ματούλα
ΠΕ 18.02
2ο ΕΠΑΛ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
Καμπέρης
Κωνσταντίνος
ΠΕ 11
10ο ΓΥΜΝ. ΙΩΑΝΙΝΩΝ
Κάππος
Κωνσταντίνος
ΠΕ 01
ΓΕΛ ΔΟΞΑΤΟΥ ΔΡΑΜΑΣ
Καραμανίδου
Σοφία
ΠΕ 04.01
2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
Καρλαύτης
Βασίλειος
ΤΕ 01.03
1ο ΕΠΑΛ ΣΠΑΡΤΗΣ
Καταγής
Παναγιώτης
ΠΕ 02
9ο ΓΕΛ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Κονδύλης
Στέφανος
ΠΕ 02
ΓΥΜΝ. ΣΚΑΔΟΥ ΝΑΞΟΥ
Κοντσιώτης
Κωνσταντίνος
ΠΕ 04.01
ΓΕΛ ΦΑΛΑΝΗΣ
Κοσμίδης
Παναγιώτης
ΠΕ 17.06
1ο ΕΠΑΛ ΚΑΒΑΛΑΣ
Κουρή
Θεοδώρα
ΠΕ 02
2ο ΓΕΛ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
Λεβαντής
Οδυσσέας
ΠΕ 19
ΕΠΑΛ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
Λούκα
Μαριάννα
ΠΕ 05
ΓΥΜΝ. ΠΛΑΤΕΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
Μανουσάκης
Θεόδωρος
ΠΕ 04.02
1ο ΓΥΜΝ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
Ματσιμάνη
Νικολέτα
ΠΕ 05
ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
Μαυρογιώργος
Γεώργιος
ΠΕ 04.01
3ο ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ
Μηλιωρίτσας
Ευάγγελος
ΠΕ 17.01
1ο ΕΚ ΑΝ.ΑΤΤΙΚΗΣ
Μιχαλιός
Μάριος
ΠΕ 17.01
1ο ΕΠΑΛ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ ΧΙΟΣ
Μπακινέζος
Ευάγγελος
ΠΕ 18.02
7ο ΕΣΠ. ΕΠΑΛ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
Μπαφούτσου
Νίκη
ΠΕ 01
1ο ΓΥΜΝ. ΖΩΓΡΑΦΟΥ
Μπιστόλας
Βασίλειος
ΠΕ 01
ΜΟΥΣ. ΣΧΟΛ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ
Νάνου
Μπήλια
ΠΕ 02
ΓΕΛ ΓΑΛΑΞΙΔΙΟΥ
Ντούντας
Ζήσης
ΠΕ 17.07
4ο ΕΠΑΛ ΚΟΖΑΝΗΣ
Οικονομίδης
Ιωάννης
ΠΕ 01
1ο ΓΥΜΝ. ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ
Όρλης
Ανδρέας
ΠΕ 04.04
1ο ΓΥΜΝ. ΕΔΕΣΣΑΣ
Παλημέρης
Διονύσιος
ΠΕ 01
ΓΥΜΝ. & Λ.Τ. ΒΙΛΛΙΩΝ ΑΤΤΙΚΗΣ
Παπαλέξης
Στέφανος
ΠΕ 19
3ο ΕΠΑΛΑΘΗΝΩΝ
Πασχοδήμας
Γεώργιος
ΠΕ 11
ΓΥΜΝ. ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΟΥ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
Παύλου
Ιωάννης
ΠΕ 11
5ο ΓΥΜΝ. ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
Πεππές
Δημήτριος
ΠΕ 04.01
2ο ΓΥΜΝ. ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ
Πυλαρινός
Κωνσταντίνος
ΠΕ 01
5ο ΓΥΜΝ. ΞΑΝΘΗΣ
Ρέντας
Ιωάννης
ΠΕ 01
ΓΥΜΝ. ΦΟΥΡΝΑΣ ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ
Ρηγοπούλου
Χριστίνα
ΠΕ 03
ΕΠΑΛ ΘΗΒΑΣ
Ρούσης
Ραφαήλ
ΠΕ 04.01
ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
Ρούσσης
Ιωάννης
ΠΕ 03
ΓΕΛ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ
Σαρδέλης
Αναστάσιος
ΠΕ 11
3ο Γ/ΣΙΟ ΧΑΡΙΛΑΟΥ
Σεβόπουλος
Νικόλαος
ΠΕ 03
4ο ΓΕΛ ΠΥΡΓΟΥ
Συμεωνίδου
Μαρία
ΠΕ 11
ΓΕΛ Σ.Σ. ΜΟΥΡΙΩΝ
Συμιτζή
Σοφία
ΠΕ 01
ΠΥΣΔΕ ΑΧΑΙΑΣ
Τζανετάκος
Νικόλαος
ΠΕ 11
ΕΙΔ. ΓΥΜΝ. ΚΩΦΩΝ & ΒΑΡΥΚΟΩΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
Τζιώτζης
Απόστολος
ΠΕ 17.06
ΕΠΑΛ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
Τόδας
Γεώργιος
ΠΕ 03
ΕΙΔΙΚΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Τόκας
Αστέριος
ΠΕ 04.01
ΓΥΜΝ. ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ
Τσιγάρας
Σπήλιος
ΠΕ 01
4ο ΓΥΜΝ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ
Τσίπος
Ιωάννης
ΠΕ 17.07
4ο ΕΠΑΛ (ΕΣΠΕΡΙΝΟ) ΣΕΡΡΩΝ
Φακή
Μαρία
ΠΕ 11
1ο ΕΠΑΛ ΔΕΣΚΑΤΗΣ
Φιλίππου
Χρήστος
ΠΕ 19
ΠΥΣΔΕ ΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Φωτόπουλος
Δημήτριος
ΠΕ 01
12ο ΓΥΜΝ. ΠΑΤΡΩΝ
Διαφημίσεις (Ανεξάρτητο Δίκτυο)
Όλα τα μεταπτυχιακά σε ένα site !